رئیس بنیاد اهر:
آزادگان با بصیرت و درایت پای آرمان‌های نظام ایستادگی کردند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۲۴
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان اهر اظهار داشت: این عزیزان در خارج از مرزها در برابر دشمنان انقلاب استوار ایستادند و حتی برای یک‌لحظه از اعتقاداتشان منحرف نشدند.
 
به گزارش ایثار آذربایجان شرقی از اهر، احمد ابراهیمی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان اهر در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه شهرستان هوراند گفت: آزادگان با بصیرت و درایت پای آرمان‌های والای نظام ایستادگی کردند و مایه عزت و سربلندی کشور شدند.
وی با تبریک فرارسیدن 26 مرداد سالروز بازگشت آزادگان سرافراز به آغوش پرمهر وطن گفت: این عزیزان در خارج از مرزها در برابر دشمنان نظام و انقلاب استوار ایستادند و حتی برای یک‌لحظه از اعتقاداتشان منحرف نشدند.
ابراهیمی بابیان اینکه تمامی مشکلات اقتصادی و اجتماعی کشور با ایمان و استقامت در راه خدا، عقلانیت و مدیریت مبتنی بر قرآن و سیره اهل‌بیت(ع) حل می‌شود عنوان کرد: با ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه می‌توان تمامی توطئه‌های دشمنان را خنثی کرد.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان اهر ایستادگی آزادگان در برابر شکنجه‌های دشمن بعثی  را نشان از اوج بزرگی آنان دانست و یادآور شد: عزم راسخ آنان، حاصل اعتقاد محکمشان به هدف والایی بود که در راه آن عزیزترین داشته خود که همان جان شیرین است را در طبق اخلاص گذاردند و با پیروی از ولی‌فقیه زمان در راه اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی و حفظ تمامیت ارضی حماسه‌ای درخشان را خلق کردند.
گفتنی است، پیش از شروع نماز جمعه شهرستان هوراند از آزادگان سرافراز «محرم حسنعلی پور» و «رحیم بابازاده» به مناسبت فرا رسیدن 26 مرداد سالروز بازگشت این سرافرازان به میهن اسلامی، با اهدا لوح سپاس تجلیل شد.
اتمام پیام/
کلمات کليدی: ایثار، آذربایجان، شرقی، اهر، تجلیل از آزادگان، نماز جمعه، هوراند، بنیاد اهر
کد مطلب: 301969