بمناسبت ۲۶ مرداد ماه از آزادگان شهرستان چرام تجلیل شد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۰۳
بمناسبت ۲۶ مرداد ماه از آزادگان شهرستان چرام تجلیل شد
 
به گزارش خبرنگار ایثار از چرام ،بمناسبت گرامیداشت سالروز بازگشت آزادگان به کشور با حضور فرماندار محترم ، امام جمعه محترم، مدیر آموزش و پرورش شهرستان چرام ، فرمانده ناحیه مقاومت شهرستان ،معاونت فرماندهی نیروی انتظامی ، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان و جمعی از روسای دیگر ادارات به دیدار ۷ نفر از آزادگان شهرستان رفتند که ضمن گرامیداشت این روز، سالروز بازگشت آزادگان به ایران اسلامی را تبریک گفتند.
در دیدار از دو آزاده فرهنگی شهرستان مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان چرام صدراله عزیزی ضمن تبریک این روز گفت: جلسات بهانه ای برای تقدیر از آزادگان عزیز است تا شاید بتوانیم گوشه ای از زحمات آنها را جبران کنیم.
آنان که کمر همت به نابودی انقلاب بسته بودند در تاریخ محو شدند و این درس عبرتی برای دشمنان نظام اسلامی است .
وی اذعان داشت: جمهوری اسلامی تعیین کننده معادلات و متوازن کننده نیروی قدرت در منطقه می باشد. و باتوجه به مشکلات منطقه ای ما در کمال امنیت و آرامش هستیم. و همه این افتخارات چیزی جز گذشت و ایثارگری این عزیزان نیست.
در ادامه فرماندار محترم شهرستان جناب آقای دکتر هادی فتاحی اصل افزود: امنیت وآرامش کشور را مدیون شهدا وجانبازان وایثارگران وآزادگانی می دانیم که صحنه به صحنه جنگ را به چشم دیده اند وبر همه آشکار است که شما اسوه های صبر واستقامت هستید ورمز موفقیت در جبهه های حق علیه باطل، را می توان در سعه صدر و مقاومت شما در برابر تجاوزگری های دشمنان اسلام دانست.
همچنین در این دیدار امام جمعه محترم شهرستان دکتر سید نوراله افشار در جمع آزادگان شهرستان یادآور شدند : تجلیل از ایثارگران و رزمندگان دفاع مقدس بایستی به فرهنگ عمومی تبدیل شودتجلیل از شهادت طلبی ها و رشادتهای ایثارگران و رزمندگان دفاع مقدس بایستی در تمامی عرصه های اجتماعی کشور به یک فرهنگ عمومی تبدیل شود. بی شک رشد و بالندگی انقلاب شکوهمند اسلامی مردم ایران مرهون مجاهدتها و ایثارگریهای عزیزانی است که با باورهایشان از مکتب انسان ساز اسلام ، پاسدار فضیلتها و کرامت انسانی بوده اند و همواره با پیکار اندیشه و عمل بقای انقلاب و زنده نگهداشتن شعائر الهی را تضمین نموده اند.
در ادامه مراسم آزادگان به ذکر خاطرات خود پرداختند و در پایان نیز با اهدای لوح از ایشان تقدیر گردید.
کد مطلب: 301976