داخلی صفحه قم خبر
 
​نماینده ولی فقیه در قم : آزادگان سرآمد ولایت مداران هستند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۳۷
نماینده ولی فقیه و امام جمعه قم در مراسم بزرگداشت سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی گفت: آزادگان سر آمد ولایت مداران در عصر حاضر هستند.
​نماینده ولی فقیه در قم : آزادگان سرآمد ولایت مداران هستند
 
به گزارش ایثار واحد استان قم، آیت الله سعیدی بیان داشت: هیچ نعمتی بالاتر از ولایت نیست سرمایه ارزشمندی که نزد شما است با هیچ چیز قابل مقایسه نیست .
تولیت آستان مقدس حضرت معصومه (س) ادامه داد: دین با اعتقاد به ولایت کامل می شود و این اعتقاد موجب اتحاد و انسجام امت اسلام است، شما با اعتقاد به ولایت به دفاع پرداختید و با حفظ اتحاد به پیروزی رسیدید.
آیت الله سعیدی اضافه کرد: عدم اعتقاد به ولایت موجب تفرقه است، هر امتی وقتی با متجاوز روبرو می شود با انگیزه ای در برابر دشمن می ایستد اما انگیزه شما امر الهی و دستور اهل بیت (ع) بود که موجب اتحاد و انسجام و روحیه بالای رزمندگان اسلام در طول هشت سال دفاع مقدس و در دوران اسارت شد و با موفقیت بر متجاوزان پیروز شدید.
فرزند برومند شهید سعیدی تاکید کرد: آزادگان دوران سخت اسارت را با استقادمت و صبر طی کردند، و بسیاری در پی این استقامت به شهادت رسیدند و یا به درجه جانبازی نایل آمدند حالا از آن دوران سالها گذشته ولی شما اسوه های صبر و استقامت و ولایت مداری برای نسلهای انقلاب هستید.
مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران استان قم نیز در این مراسم ضمن گرامی داشت سالروز ورود آزادگان تاکید کرد: آزادگان صبر و ایستادگی کردند تا انقلاب به دست نا اهلان نیفتد.
سردار سید جواد هاشمی افزود: آزادگان و خانواده ایشان با صبر و استقامت دوران اسارت را به سر بردند و در این دوره ذره ای از ارزش های خود فاصله نگرفتند بلکه سفیران انقلاب اسلامی در بند  اسارت اما آزاده بودند.
وی تصریح کرد: آزادگان زیر شکنجه های وحشیانه پایمردی کردند و با شجاعت ایستادند و دشمن را به زانو در آوردند ایشان با امام عهد و پیمان بستند و با ورود به کشور در ادامه رسالت ولایت مداری خویش با خورشید پرفروع انقلاب مقام معظم رهبری میثاق بستند و همچنان بر آن میثاق استوار هستند.
کد مطلب: 302010