فرماندار شهرستان مراغه:
آزادگان سفیران واقعی انقلاب اسلامی در دوران اسارت بودند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۹
معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مراغه در همایش فرهنگی خانواده‌های آزادگان مراغه گفت: آزادگان سفیران واقعی انقلاب اسلامی در دوران اسارت بودند که سختی‌های بسیاری را تحمل و با استقامت خود پیام انقلاب اسلامی را به جهانیان منتقل کردند.
 
به گزارش ایثار آذربایجان شرقی از مراغه، همایش فرهنگی ورزشی خانواده‌های آزادگان شهرستان مراغه به مناسبت 26 مرداد سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی  با حضور حمید شکری فرماندار و سلمان اسلامی رئیس بنیاد روز شنبه 26 مرداد 1398 در اردوگاه المهدی مراغه برگزار شد.
 
حمید شکری فرماندار شهرستان مراغه در این همایش با قدردانی از زحمات آزادگان در دوران اسارت گفت: زحماتی که آزادگان در سال‌های اسارت و دوری از ملت و وطن کشیدند بر هیچ فردی پوشیده نیست و جامعه باید قدردان زحمات این عزیزان باشد.
 
وی با قدردانی از خانواده‌های آزادگان افزود: وظیفه دولت و جامعه حمایت از آزادگان و ارج نهادن به خانواده‌های آن‌هاست، خانواده‌هایی که در دوران اسارت تمامی مشکلات و سختی‌ها را تحمل کردند.
 
وی در ادامه افزود: آزادگان سفیران واقعی انقلاب اسلامی در دوران اسارت بودند که سختی‌های بسیاری را تحمل و با استقامت خود پیام انقلاب اسلامی را به جهانیان منتقل کردند.
 
گفتنی است، این همایش یک‌روزه که با حضور آزادگان و خانواده‌های آن‌ها برگزار شد و دارای برنامه‌های متنوع از قبیل برگزاری مسابقات ورزشی، کلاس‌های هلال‌احمر، سخنرانی حجت‌الاسلام آسمانی در مورد نقش و تداوم خانواده برگزار شد.
 
انتهای پیام/


 
کلمات کليدی: ایثار، آذربایجان، شرقی، مراغه، 26 مرداد، سالروز ورود آزادگان
کد مطلب: 302027