همسران آزادگان به معنای واقعی انقلاب را یاری نمودند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۱۵
امام جمعه گرمه گفت : شما همسران آزادگان با تأسی به زینب کبری (س) توانستید با صبوری و متانت این انقلاب را به معنای واقعی یاری نمایید و قدمی از هدف خود که سربلندی و پیروزی نظام اسلامی بود عقب ننشستید.
همسران آزادگان به معنای واقعی انقلاب را یاری نمودند
 
به گزارش ایثار واحد خراسان شمالی به مناسبت ۲۶ مردادماه سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی مراسمی به همین مناسبت به همت بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان گرمه در محل سالن اجتماعات تبلیغات اسلامی شهر گرمه  با حضور مسئولین محلی، ائمه جمعه شهرهای گرمه و درق، نیروهای نظامی و انتظامی و ۱۴ آزاده سرافراز به همراه خانواده‌های این عزیزان  برگزار شد.
در این مراسم که حجت‌الاسلام تاتاری امام‌جمعه شهر گرمه به‌عنوان سخنران مراسم حضور داشت که ضمن تبریک روز ولادت امام هادی (ع) و ۲۶ مردادماه سالروز ورود آزادگان و گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و آزادگان متوفی خاطرنشان کرد: شما آزادگان عزیز و خانواده‌های شما عزیزان با صبر و شکیبایی دشمن را در خاک خود زبون و زمین‌گیر نمودید.
ایشان در ادامه خطاب به خانواده‌های آزادگان خاطرنشان کرد: شما و همسرانتان باتحمل رنج و سختی‌ها و دوری‌ها توانستید جا در پای شهدا و خانواده‌های شهدا گذاشته و راه این عزیزان را ادامه دهید.
وی در ادامه افزود: شما همسران آزادگان با تأسی به زینب کبری (س) توانستید با صبوری و متانت این انقلاب را به معنای واقعی یاری نمایید و قدمی از هدف خود که سربلندی و پیروزی نظام اسلامی بود عقب ننشستید.
لازم به ذکراست در پایان با اهدا هدیه و لوح تقدیر از این عزیزان تقدیر به عمل آمد.
کد مطلب: 302033