آزادگان عزیز ما سفیران فرهنگی کشور بودند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۳۰
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان اسفراین گفت: در هشت سال دفاع مقدس عزت و اقتدار ایران اسلامی باهمت رزمندگان رقم خورد و آزادگان عزیز ما سفیران فرهنگی کشور بودند و به دنیا درس عزت و اخلاق دادند.
آزادگان عزیز ما سفیران فرهنگی کشور بودند
 
به گزارش ایثار واحد خراسان شمالی به مناسبت 26 مرداد سالروز ورود آزادگان رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان اسفراین به همراهی امام‌جمعه این شهر و رئیس شورای شهر و همچنین نماینده آستان قدس رضوی در شهرستان و دیگر مسئولین محلی، از آزادگان این شهرستان دیدار به عمل آورد.
در این دیدارها که از آزادگان خوش‌اندام و دانائی انجام شد زارعی رئیس بنیاد اسفراین با شاره به سختی‌ها و رنج‌های دوران اسارت گفت: اسرای ما که به لقب آزاده مفتخر شدند، لحظه‌لحظه اسارت را همواره با یاد خمینی، آن رهبر خدایی سپری می‌کرده و قلبشان به عشق او و به امید دیدن دوباره‌اش می‌تپید؛ امیدی که هموار کننده رنج غربتشان بود.
وی در ادامه افزود: آزادگان فراوانی داریم که پس از گذشت سال‌ها از جنگ تحمیلی و دوران اسارت، همچنان از مشکلات روحی آن دوران رنج می‌برند و مادر قبال آنان وظیفه سنگین‌تری داریم.
 وی اظهار داشت: آزادگان عزت و فخر ایران اسلامی هستند و اسارت یکی از سخت‌ترین امتحانات الهی است و آزادگان سرافراز ایران اسلامی باعزت از این آزمایش بیرون آمدند.
زارعی گفت: در هشت سال دفاع مقدس عزت و اقتدار ایران اسلامی باهمت رزمندگان رقم خورد و آزادگان عزیز ما سفیران فرهنگی کشور بودند و به دنیا درس عزت و اخلاق دادند.
 
کد مطلب: 302039