داخلی صفحه گلستان خبر
 
آزادگان اسناد زنده و ذخایر معنوی انقلاب هستند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۱۵
مدیرکل بنیاد گلستان اظهار داشت؛ آزادگان اسناد زنده و ذخایر معنوی انقلاب هستند که با صبر، مقاومت و ایستادگی در زندان‌های بعثی، دشمن را خوار و ذلیل نموده و کمال انسانی را به نمایش گذاردند.
آزادگان اسناد زنده و ذخایر معنوی انقلاب هستند
 
به گزارش ایثار واحد گلستان، مدیرکل بنیاد استان گلستان در همایش تجلیل از آزادگان به مناسبت 26 مرداد سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی در شهرستان کلاله گفت: آزادگان باتحمل سختی‌های دوران اسارت درس غیرت و دفاع از آرمان‌های اسلامی را به ما آموختند و پس از بازگشت به میهن اسلامی نیز با تلاش و تعهدی مثال‌زدنی در عرصه‌های مختلف به بازسازی کشور و خدمت خالصانه به مردم پرداختند.
وزیری آزادگان را به‌عنوان نماد صبر و استقامت درراه حق نام برد و گفت: ثروت آزادگان مدیریت عمر با عنصر صبر و تقوی است و باید بابیان خاطرات آن دوران، فرهنگ آزادگی را به نسل جوان منتقل کنند و این اقدام در تبیین فرهنگ ایثار در بین نسل‌های آتی تأثیرگذار است.
وی گفت: شهدا، جانبازان و آزادگان در مسیر حق گام برداشتند و خانواده‌های آنان با صبر و بردباری به‌نظام و انقلاب عزت بخشیدند.
وی بابیان اینکه تجلیل از این اسطوره‌ها زمان و مکان نمی‌شناسد گفت: مسئولین باید درراستای راه و مسیری که آزادگان انتخاب نمودند با خدمت گذاری و خدمت‌رسانی دین خود را ادا کنند.
در این مراسم ضمن اجرای برنامه های شاد و متنوع، از خانواده های معزز آزادگان تجلیل بعمل آمد.


انتهای پیام/
 
 
 
 
کد مطلب: 302065