دفاع از حریم شهدا در اولویت قرار دارد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۳۴
مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه مراغه در مراسم تجلیل از آزادگان سفرکرده به مناسبت گرامی داشت 26 مرداد سالروز ورود آزادگان به میهن و دهه ولایت گفت: در عصر حاضر وظیفه‌داریم دفاع از حریم شهدا و تبعیت از ولی‌فقیه زمان را در اولویت قرار دهیم.
 
به گزارش ایثار آذربایجان شرقی از مراغه، مراسم گلباران مزار مطهر شهدا و آزادگان سفر کرده شهرستان مراغه به مناسبت گرامی داشت دهه ولایت و 26 مرداد سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی  با حضور خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر و آزادگان، مردم و مسئولان، فرماندهان نظامی و رئیس و همکاران اداره بنیاد شهرستان در مزار شهدای گمنام برگزار شد.
 
حجت‌الاسلام علی طالعی مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه مراغهبا بزرگداشت یاد و نام شهدا گفت: ما وارثان خون شهدا هستیم و باید در تمامی عرصه‌ها به حرمت خون شهدا و یاد و خاطره آن‌ها در مقابل زیاده‌خواهی‌های دشمنان قسم‌خورده انقلاب اسلامی ایستادگی کنیم.
 
وی در ادامه افزود: کسانی که در جبهه‌های حق علیه باطل ایثار و از حریم ولایت دفاع می‌کنند، بزرگ‌ترین درجه را در نزد خداوند دارند.
 
طالعی در این مراسم خاطرنشان کرد: در عصر حاضر وظیفه‌داریم دفاع از حریم شهدا و تبعیت از ولی‌فقیه زمان که خواست شهدا بود را در اولویت قرار دهیم.
 
گفتنی است، شرکت‌کنندگان در این مراسم ضمن غبارروبی و گلاب‌پاشی مزار شهدا با نثار فاتحه و شاخه گل یاد و نام شهدای گمنام را گرامی داشتند و با آرمان‌های والای امام راحل و شهدای والامقام تجدید میثاق کردند.
 
انتهای پیام/

کلمات کليدی: ایثار، آذربایجان، شرقی، مراغه، غبار روبی، شهدای گمنام
کد مطلب: 302078