دلاوری‌ها و پایداری‌های آزادگان مایه عزت نظام جمهوری اسلامی است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۷
استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: دلاوری‌ها و پایداری‌های آزادگان در دوران دفاع مقدس مایه عزت و آبروی نظام جمهوری اسلامی است.
 
به گزارش گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از شهرکرد، اقبال عباسی استاندار چهارمحال وبختیاری در همایش تجلیل از آزادگان گفت: دلاوری‌ها و پایداری‌های راسخ آزادگان و بسیجیان در دوران دفاع مقدس مایه عزت و آبروی امروز نظام جمهوری اسلامی و برگ زرین بر تاریخ انقلاب است.
او افزود: بسیجیان، رزمندگان و آزادگان و همه کسانی که در طول ۸ سال دفاع مقدس به جبهه حق علیه باطل رفتند برای پاسداری از انقلاب اسلامی و نظام اسلام رفتند تا در مقابل دشمنان بایستند.
عباسی به ترس و واهمه دشمن از نظام جمهوری اسلامی در عصر گذشته و حاضر اشاره و اضافه کرد: اسلام دنبال آزادی، عدالت و استقلال بوده و هست و دشمن از این استقلال طلبی مردم ایران هراس دارد.
او اظهار داشت: در زمان ۸ سال دفاع مقدس همه اقشار در کشور برای حفظ نظام به جبهه رفتند و تا همیشه در کشور مردم سرافرازنه و آزادمردانه زندگی کنند.
عباسی افزود: رزمندگان اسلام با الگوگیری از واقعه کربلا و برای تحقق حق کشور به جبهه رفتند و هیچ گونه دنیاطلبی، فرصت طلبی و از حق و عدالت دوری‌ها وسوسه‌هایی دشمنان نتوانست جلوی ایثارگران را برای دفاع از کشور بگیرد.
آیین همایش تجلیل از رزمندگان استان چهارمحال و بختیاری از ۱۰ آزاده سرافراز که بیشترین مدت اسارت را داشتند تجلیل شد.
انتهای پیام/خ
کد مطلب: 302178