معاون مدیر کل بنیاد استان آذربایجان شرقی:
آزادگان الگوی تاریخ‌ساز کشور برای نسل جوان هستند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۷
مشاور مدیرکل بنیادشهید و امور ایثارگران استان بابیان اینکه آزادگان بهترین سرمایه برای ادامه آرمان‌های امام راحل و شهیدان والامقام هستند ادامه داد: آزادگان نماد مقاومت و ایثارگری ملت ایران و الگوهای تاریخ‌ساز کشور برای نسل جوان هستند.
 
به گزارش ایثار آذربایجان شرقی از کلیبر، به مناسبت 26 مرداد بازگشت غرورآفرین آزادگان سرافراز به میهن اسلامی اردوی یک‌روزه آزادگان کلیبر در منطقه گردشگری جلفا برگزار شد.

مجید حلاج مشاورمدیرکل بنیاد استان بابیان اینکه آزادگان سند زنده و پویای فداکاری ملت ایران در هشت سال دفاع مقدس هستند گفت: این عزیزان با ایستادگی و مقاومت خود در دوران اسارت در حقیقت دشمن را اسیر پایداری و صلابت خود کردند. 

وی بابیان اینکه آزادگان بهترین سرمایه برای ادامه آرمان‌ها و اهداف امام راحل و شهیدان والامقام هستند ادامه داد: آزادگان نماد مقاومت و ایثارگری ملت ایران و الگوهای تاریخ‌ساز کشور برای نسل جوان هستند.

حلاج با قدردانی از امام‌جمعه و فرماندار کلیبر، مدیریت سازمان منطقه آزاد ارس با اشاره به فرموده مقام معظم رهبری که " زنده نگه‌داشتن یاد شهدا کمتر از شهادت نیست" اظهار داشت:  این بزرگ‌مردان تاریخ، شایستهٔ والاترین تکریم‌ها از سوی مسئولان و مردم هستند و همواره باید نام و خاطرهٔ شهدا و ایثارگران ایران اسلامی در اذهان مردم و تاریخ زنده بماند.

وی تصریح کرد: آزادگان از پیشتازان حمایت از ولایت و رهنمودهای مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) و در تلاش برای ایرانی سرافراز از هیچ کوششی فروگذار نیستند.

یادآوری می‌شود؛ شنبه 26 مرداد 1398 اردوی یک‌روزه آزادگان جهت بازدید از مجتمع‌های صنعتی تجاری منطقه آزاد ارس جلفا با حضور 24 نفر از آزادگان کلیبر خداآفرین و جمعی از مسئولین برگزار شد.

انتهای پیام 
کلمات کليدی: ایثار آذربایجان شرقی ، کلیبر ، اردوی ، آزادگان ، جلفا، مجتمع های ، تولیدی، صنعتی ، تجاری، منطقه ، آزاد ، ارس
کد مطلب: 302232