پیشرفت و اعتلای امروز کشور مدیون مجاهدت‌های آزادگان است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۱۳
مدیرکل بنیاد شهرستان‌های استان تهران با بیان اینکه پیشرفت و اعتلای امروز کشور مدیون مجاهدت‌های آزادگان است، تصریح کرد: باید در ابعاد مختلف توجه ویژه‌ای به یادگاران دفاع مقدس داشته باشیم.
پیشرفت و اعتلای امروز کشور مدیون مجاهدت‌های آزادگان است
 
به گزارش «ایثار»، عبدالله مرتضوی امروز در آیین تجلیل از آزادگان شاغل در استانداری تهران که با حضور انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران برگزار شد ضمن گرامیداشت سالروز ورود آزادگان به کشور اظهار داشت: آزادگان زینت و زیبنده انقلاب اسلامی ایران هستند و کاری که آنها کردند کمتر از کار شهدای جنگ، ایثارگری و جانبازی جانبازان دوران دفاع مقدس نبوده است.
وی بیان کرد: آزادگان زیر فشار سخت‌ترین شکنجه‌ها در زندان‌های رژیم بعثی عراق با اعتقادی که به رهنمودهای امام خمینی(ره) داشتند مقاومت کردند و نتیجه آن چیزی شد که در یک کلام شرف و غیرت ایرانی را زبانزد همه جهانیان کرد.
مدیرکل بنیاد شهرستان‌های استان تهران افزود: آزادگان پس از ورود به کشور نیز به تبعیت از ولایت فقیه برای توسعه کشور در بخش‌های مختلف با قدرت و استقامت ایستادند و در حال حاضر در کسوت‌های مختلف برای اعتلای کشورمان تلاش می‌کنند.
مرتضوی با بیان اینکه پیشرفت و اعتلای امروز کشور مدیون مجاهدت‌های آزادگان است، تصریح کرد: باید در ابعاد مختلف توجه ویژه‌ای به یادگاران دفاع مقدس داشته باشیم.
انتهای پیام/
کد مطلب: 302246