شهدا راه ایثار را آگاهانه، مخلصانه و متعهدانه انتخاب کردند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۴۶
استاندار خراسان جنوبی با بیان اینکه شهدا راه ایثار و شهادت را آگاهانه، مخلصانه و متعهدانه انتخاب کردند، بیان داشت: شهدا با آگاهی از تمامی خطراتی که در این مسیر قرار داشت برای دفاع از ارزش‌های ناب اسلامی و کیان ایران زمین، سر از پای نمی‌شناختند.
شهدا راه ایثار را آگاهانه، مخلصانه و متعهدانه انتخاب کردند
 
به گزارش «ایثار»، محمد صادق معتمدیان در دیدار با ایثارگران استان خراسان جنوبی، شهدا را الگوی بشریت دانست و اظهار داشت: شهدا با قرار گرفتن در میادین رزم، درس خودشناسی و خداشناسی به همه ما آموختند.
وی ادامه داد: شهدا زمانی که احساس تکلیف کردند در عرصه‌های مختلف حضور یافته و مشتاقانه در مسیر پر افتخار شهادت گام برداشتند.
استاندار خراسان جنوبی، با بیان اینکه شهدا راه ایثار و شهادت را آگاهانه، مخلصانه و متعهدانه انتخاب کردند، بیان داشت: شهدا با آگاهی از تمامی خطراتی که در این مسیر قرار داشت برای دفاع از ارزش‌های ناب اسلامی و کیان ایران زمین، سر از پای نمی‌شناختند.
معتمدیان به نقش مهم و خطیر خانواده‌های شهدا در این زمینه اشاره کرد و ادامه داد: این عزیزان نیز با اخلاص، پاکی، تعهد و تدین عمیق قلبی و باور و اعتقادی درونی، ایثارگران و شهدا را حمایت و پشتیبانی کرده و در مسیری که انتخاب کرده بودند، آنها را تنها نگذاشتند.
وی در پایان خدمت به خانواده‌های شهدا را افتخاری بزرگ و الهی برشمرد و یادآور شد: همه مسئولان باید از تمامی توان کاری و اداری خود برای ارائه بهترین خدمات به ایثارگران و خانواده‌های آنان استفاده کنند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 302250