آزادگان وارثان شهدا و سند افتخار نظام هستند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۲۸
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل بیان کرد: آزادگان وارثان شهدا و سند افتخار نظام هستند. این عزیزان به عنوان مظهر صبر و بردباری شناخته می‌شوند و باید در تمامی شرایط قدردان مجاهدت این دلاورمردان باشیم.
آزادگان وارثان شهدا و سند افتخار نظام هستند
 
به گزارش «ایثار»، همایش سراسری تجلیل از آزادگان سرافراز اردبیل با عنوان کنگره ملی الماس‌های درخشان به همت بنیاد استان با حضور مدیرکل بنیاد اردبیل، معاون امور زنان و خانواده نهاد ریاست جمهوری، مسئولان عالی استان و آزادگان و خانواده‌هایشان، شامگاه 26 مرداد ماه 98 در سالن فدک این شهر برگزار شد.
در این همایش یاسر شاهی با گرامیداشت ۲۶ مرداد، سالروز ورود غرورآفرین آزادگان عزیز به میهن اسلامی بیان کرد: در استان اردبیل سه هزار و ۴۰۰ شهید، ۹ هزار جانباز و ۷۰۰ آزاده وجود دارد که این برای ما افتخار بزرگی است تا به این خانواده بزرگ خدمت کنیم.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل بیان کرد: آزادگان وارثان شهدا و سند افتخار نظام هستند. این عزیزان به عنوان مظهر صبر و بردباری شناخته می‌شوند و باید در تمامی شرایط قدردان مجاهدت این دلاورمردان باشیم.
در این مراسم از کتاب خاطرات آزادگان اردبیل با عنوان «اینجا برای از تو نوشتن هوا کم است» رونمایی شد. این کتاب توسط «سیده صغری جوادی» نوشته شده و با حمایت اداره کل بنیاد استان و حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس به چاپ رسیده است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 302257