اطلاع رسانی به ایثارگران و تعامل رسانه‌ای از اولویت‌های بنیاد است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۳۳
مدیرکل بنیاد مازندران گفت: آگاهی بخشی و اطلاع‌رسانی به جامعه هدف و تعامل رسانه‌ای یکی از اولویت‌های بنیاد در جهت ارائه خدمت بهتر به ایثارگران و حل مشکل این عزیزان محسوب می‌شود.
اطلاع رسانی به ایثارگران و تعامل رسانه‌ای از اولویت‌های بنیاد است
 
به گزارش «ایثار»، هدایت مظلومی امروز یک شنبه ۲۷ مرداد ماه با حضور در روزنامه تیرنگ از بخش‌های مختلف این نشریه بازدید به عمل آورد.
مظلومی در نشست با محمد جویباری سردبیر روزنامه تیرنگ گفت: آگاهی بخشی و اطلاع رسانی به جامعه هدف و تعامل رسانه‌ای یکی از اولویت‌های بنیاد در جهت ارائه خدمت بهتر به ایثارگران و حل مشکل این عزیزان محسوب می‌شود.
مدیرکل بنیاد مازندران فعالیت‌های ترویجی در راستای ایثار و شهادت را از دیگر برنامه‌های فرهنگی بنیاد دانست و اظهار داشت: رسانه‌ها مهمترین عنصر انتقال دهنده فرهنگ ایثارگری و شهادت طلبی در جامعه هستند.
مظلومی رسانه‌ها را زبان گویای مردم دانست و گفت: خبرنگاران قشر زحمتکش جامعه هستند و تلاش این عزیزان در عرصه اطلاع‌رسانی به‌ویژه در حوزه ایثار و شهادت قابل تقدیر است.

آزادگان، افتخار ملت ایران هستند
به مناسبت بازگشت غرورآفرین آزادگان سروقامت به میهن اسلامی، مزار مطهر شهدای ساری توسط آزادگان عزیز، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران، معاونان فرهنگی و آموزشی، تعاون و امور اجتماعی و بهداشت و درمان و رییس بنیاد ساری عطرافشانی و گلباران شد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران در مراسم عطرافشانی مزار شهدای آزاده و متوفی که در گلزار شهدای ملامجدالدین ساری برگزار شد، گفت: تجدید میثاق با شهدا، عمل به سیره و آرمان شهیدان و ادامه اهداف آنان است.
هدایت مظلومی با اشاره به استقامت آزادگان عزیز در دوران اسارت، اظهار داشت: آزادگان با پایمردی خویش اوج ایثار و حوانمردی را به منصه ظهور گذاشتند.
وی یاد و خاطره شهدا و شهدای عزیز و متوفی را گرامی داشت و گفت: آزادگان، افتخار ملت و پیام آوران وحدت، صمیمیت و استقلال و آزادی هستند‌.
انتهای پیام/
کد مطلب: 302261