ملت ایران، مجاهدت‌های آزادگان را فراموش نمی‌کند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۳۵
مدیرکل بنیاد ایلام تصریح کرد: هیچ‌گاه ملت و مردم ایران سختی‌ها و مقاومت آزادگان را در زندان‌ها و بندهای رژیم بعث فراموش نمی‌کنند.
ملت ایران، مجاهدت‌های آزادگان را فراموش نمی‌کند
 
به گزارش «ایثار»، اسدالله تولیده در مراسم «الماس‌های درخشان» با اشاره به اینکه اهداف آزادگان دفاع از حقانیت، دین و نظام جمهوری اسلامی بود و تجلیل از دستاوردهای آنان برای جامعه یک وظیفه است، گفت: آزادگان جایگاه رفیع، بلند و ارزشمندی دارند، چراکه در هر حال از اهداف خود کوتاه نیامدند و از نظام اسلامی و دستاوردهای آن دفاع کردند.
تولیده ضمن گرامی‌داشت سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی، اظهار داشت: باید همواره یاد عزیزانی را که توانستند دشمن را به اسارت خود درآورند، گرامی بداریم.
وی تصریح کرد: هیچ‌گاه ملت و مردم ایران سختی‌ها و مقاومت آزادگان را در زندان‌ها و بندهای رژیم بعث فراموش نمی‌کنند.
مدیرکل بنیاد ایلام یادآور شد: این‌ همه احساس تعلق‌خاطر به آزادگان نشان از تلاش و کوشش رزمندگان اسلام در طول سال‌های دفاع مقدس است.
وی تلاش آزادگان در دوران سخت زندان را عبادت در راه خدا دانست و اظهار داشت: این مقاومت‌ها و فداکاری‌ها شایسته اجر و پاداش دنیوی و اخروی است.
تولیده خاطرنشان کرد: دشمن از صبر و استقامت شما در برابر سختی‌ها و مشقت‌ها درس گرفت و درک کرد که شما آزادگان سرافراز در برابر سختی‌ها همچون کوه‌های سر به فلک کشیده قرص و محکم هستید و چون اقیانوس‌های عمیق ریشه در دل زمین ‌دارید.
انتهای پیام/
کد مطلب: 302265