آزادگان سفیران صادر کننده انقلاب اسلامی هستند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۴۲
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی با اشاره به اینکه آزادگان سفیران صادر کننده انقلاب اسلامی هستند، اظهار داشت: روحیه مقاومت آزادگان در برابر ظلم ترویج یافته و در سایر کشورها مشاهده می‌شود.
آزادگان سفیران صادر کننده انقلاب اسلامی هستند
 
به گزارش «ایثار»، حجت الاسلام حسین معصومی همزمان با 26 مرداد سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی در همایش اسوه‌های صبر و مقاومت که در مرکز فرهنگی رفاهی ایثار واقع در شهرستان بینالود برگزار شد، ضمن گرامیداشت این روز گفت: آزادگان با وجود اینکه در بند اسارت بودند ولی توانستد دشمن را به تصرف خود درآورند.
وی با اشاره به اینکه آزادگان سفیران صادر کننده انقلاب اسلامی هستند، اظهار داشت: روحیه مقاومت آزادگان در برابر ظلم ترویج یافته و در سایر کشورها مشاهده می‌شود. 
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی با معرفی و بیان خاطراتی از دوران اسارت سید آزادگان علی اکبر ابوترابی‌فرد ادامه داد: این همه خودساختگی، استقامت، پایمردی، خلوص، شهامت و تقوایی که آزادگان ما در دوران اسارت از خود نشان دادند از وجود حجت الاسلام ابوترابی و نقش او در اردوگاه‌های رژیم بعث عراق بود که موجب شد، امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مقتدر در همه صحنه‌ها حضور پیدا کند.
گفتنی است شهرستان بینالود 153 شهید، 288 جانباز و 22 آزاده تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کرده است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 302271