خدمت به خانواده‌های ایثارگران وظیفه تمام مسئولان است
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۲۰
استاندار ایلام خدمت به خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان و آزادگان را وظیفه تمام مسئولان عنوان کرد و گفت: این عزیزان دین بزرگی به گردن همه ما دارند و در این راستا تقسیم کار شده است، بطوری که همه مسئولان استان سعادت دیدار با خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران را داشته باشند.
خدمت به خانواده‌های ایثارگران وظیفه تمام مسئولان است
 
به گزارش «ایثار»، قاسم سلیمانی دشتکی استاندار ایلام همراه با اسدالله تولیده مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام و جمال شاکرمی فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام با آزادگان سرافراز حجت الاسلام و المسلمین «رحمان سلطانی» و «قدرت صیدی زاده» و همچنین خانواده شهید معظم «ابراهیم کاظمی» دیدار و از مقام والای آنان تجلیل به عمل آوردند.
سلیمانی دشتکی در این دیدارها با تجلیل از ایستادگی آزادگان، گفت: درس صبر، ایثار و استقامت را باید از آزادگان آموخت، چرا که آزادگان در زمان سخت اسارت، لحظه‌ای در دفاع از حریت و آزادگی درنگ نکردند و نام خود را بر صفحه تاریخ این سرزمین، جاودان ساختند.
استاندار ایلام خدمت به خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان و آزادگان را وظیفه تمام مسئولان عنوان کرد و گفت: این عزیزان دین بزرگی به گردن همه ما دارند و در این راستا تقسیم کار شده است، به‌طوری که همه مسئولان استان سعادت دیدار با خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران را داشته باشند.
اسدالله تولیده نیز در این دیدار ضمن گرامی‌داشت سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی، گفت: آزادگان در خاک دشمن علی‌رغم تحمل سخت‌ترین شکنجه‌ها، اسارت را به بند کشیدند و جلوه‌ای ماندگار از صبر و استقامت را به نمایش گذاشتند، تا برگ زرین دیگری بر تاریخ پرافتخار جمهوری اسلامی بیافزایند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام ایستادگی آزادگان را در دوران اسارت در جهت تثبیت انقلاب و نظام بسیار موثر و سازنده دانست.
انتهای پیام/
کد مطلب: 302503