داخلی صفحه گلستان خبر
 
آزادگان با توکل بر خداوند اراده دشمن را درهم شکستند
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۵۹
مدیرکل بنیاد استان گلستان اظهار داشت: آزادگان با توکل بر خداوند در طول سال‌های سخت اسارت نه تنها روحیه خویش را نباختند بلکه اراده دشمن را نیز درهم‌شکسته و سربلندی، غرور و افتخار را برای ملت ایران به ارمغان آوردند.
آزادگان با توکل بر خداوند اراده دشمن را درهم شکستند
 
به گزارش ایثار واحد گلستان: اسرافیل وزیری مدیرکل بنیاد استان گلستان به همراه فرماندار شهرستان مینودشت به مناسبت سالروز بازگشت آزادگان سرافراز به میهن اسلامی با آزاده سرافراز و جانباز 70 درصد داوود قره جانلو دیدار کرد.
وی ادامه داد: ایران اسلامی به داشتن چنین فرزندان وارسته ای به خود می‌بالد و ملت شریف ایران آزادگان سرافراز را الگوها و اسطوره‌هایی می‌دانند که همواره بزرگی آن‌ها در تاریخ این مرزوبوم زنده و جاری خواهد بود.
مدیرکل بنیاد استان گلستان اظهار داشت: آزادگانی با توکل بر خداوند در طول سال‌های سخت اسارت نه تنها روحیه خویش را نباختند بلکه اراده دشمن را نیز درهم‌شکسته و سربلندی، غرور و افتخار را برای ملت ایران به ارمغان آوردند.
گفتنی است آزاده سرافراز داوود قره جانلو در تاریخ 2بهمن 1327 دیده به جهان گشود و در تاریخ 10 اردیبهشت 1364 توسط دشمن بعثی اسیر گشت و در تاریخ 29 مرداد 1369 به میهن خویش بازگشت.
انتهای پیام/
کد مطلب: 302557