خانواده‌های شهدا و جانبازان یادگاران دفاع مقدس هستند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۱
مدیرکل بنیاد مرکزی گفت: خانواده‌های شهدا و جانبازان یادگاران دفاع مقدس هستند و دیدار با این عزیزان ضمن احترام به مقام شهید، دلاورمردی و رشادت شهیدان را در جامعه احیا می‌کند.
خانواده‌های شهدا و جانبازان یادگاران دفاع مقدس هستند
 
به گزارش «ایثار»، مرتضی انصاری‌فر روز سه شنبه 29 مرداد ماه 98 همزمان با فرارسیدن عید سعید غدیر خم، عید ولایت و امامت و در دیدار با سادات شاهد و ایثارگر، گفت: عید سعید غدیر خم عید امامت و تجدید پیمان با غدیر، عید وحدت، یکپارچگی و همدلی در سایه رسالت و ولایت است.
انصاری فر در این دیدارها افزود: خانواده‌های شهدا و جانبازان یادگاران دفاع مقدس هستند و دیدار با این عزیزان ضمن احترام به مقام شهید، دلاورمردی و رشادت شهیدان را در جامعه احیا می‌کند و خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران با صبر و بردباری خود عزت و سربلندی را به نظام جمهوری اسلامی ارزانی داشتند.
وی افزود: امروز ما پرچم شهید و شهادت را به‌دست گرفته و وظیفه خدمتگزاری به ایثارگران را بر عهده داریم، لذا جامعه از ما به عنوان خادمان شهدا انتظار ویژه و بیشتری را دارد و اگر همه ما دست در دست هم دهیم موفقیت حاصل می‌شود و با کمک هم بر مشکلات فایق می‌آییم.
وی گفت: ماملزم به دیدار با خانواده‌های شهدا و ایثارگران هستیم تا ضمن دلجویی و تفقد از آنان، همت و فداکاری آنان را سرلوحه امور خود قرار دهیم و در حل مشکلات آنها بکوشیم.
انتهای پیام/
کد مطلب: 302665