والدین شهدا در پایبندی به ارزش‌های نظام و انقلاب بی‌نظیر هستند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۱
مدیرکل بنیاد مازندران در دیدار با خانواده شهیدان سادات «حجازی» در شهرستان گلوگاه، گفت: والدین شهدا در پایبندی به ارزش‌های نظام و انقلاب بی‌نظیر هستند.
والدین شهدا در پایبندی به ارزش‌های نظام و انقلاب بی‌نظیر هستند
 
به گزارش «ایثار»، به مناسبت عید سعید غدیر و به منظور تکریم و سپاسگزاری از ایثارگران سادات، هدایت مظلومی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران به اتفاق معاونان توسعه مدیریت و منابع انسانی، تعاون و امور اجتماعی و رییس بنیاد گلوگاه سه شنبه ۲۹ مرداد ماه با والدین بزرگوار سه شهید والامقام سادات، «سید مهدی، سیدکاظم و سیدجعفر حجازی» دیدار کرد.
مدیرکل بنیاد مازندران پس از آن به همراه معاونان توسعه مدیریت و منابع انسانی و تعاون در ساری از تمام همکاران سادات و در بابلسر با سید نصرالله نصرالهی معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد استان (فرزند شهید گرانقدر) دیدار کرد.
مظلومی در دیدار با والدین شهید گرانقدر حجازی، ضمن ادای احترام به مقام شامخ شهیدان گرانقدر حجازی، عید غدیر را به این عزیزان تبریک گفت و برای آنان آرزوی سلامتی کرد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران پس از این دیدار با بیان اینکه والدین شهدا در پایبندی به ارزش‌های نظام و انقلاب بی‌نظیر هستند، اظهار کرد: شهدا راه امامت و ولایت را پیمودند و سرانجام در راه حفظ ارزش‌های دینی به شهادت رسیدند و تکریم از ایثارگران باید به عنوان یک فرهنگ در جامعه نهادینه شود.
مدیرکل بنیاد مازندران افزود: همزمان با عید غدیر از خانواده‌های شهدا و ایثارگران سادات مازندران دیدار و تجلیل به عمل آمد.

ترویج فرهنگ ایثار از جلوه‌های مساجد در دوران دفاع مقدس به شمار می‌رفت
هدایت مظلومی همچنین در آستانه سالروز جهانی مساجد در ساری اظهار داشت: عمدتاً تشییع پیکرهای مطهر شهدا از مساجد آغاز می‌شد و آحاد مردم با حضور خانواده و بستگان شهدا محافلی روحانی و معنوی را در مساجد برپا می‌کردند که طی این محافل حاضران با توسل به ائمه معصومین (ع) و شهیدان برای پیروزی رزمندگان اسلام و نابودی دشمنان اسلام خالصانه دعا می‌کردند.
مظلومی همچنین با بیان اینکه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت یکی از جلوه‌های مساجد در دوران دفاع مقدس به شمار می‌رفت، متذکر شد: بیان اوصاف و خاطرات شهیدان در مساجد تأثیر الگویی بسیاری در جوانان داشت و یکی از عوامل مهم تشویق آنها جهت اعزام به جبهه بود.
انتهای پیام/
کد مطلب: 302666