داخلی صفحه کرمانشاه خبر
 
امام جمعه موقت کرمانشاه:
دشمن نتوانست با مصائب فراوان بر عقاید آزادگان اثر بگذارد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۵
کرمانشاه- امام جمعه موقت کرمانشاه گفت: آزادگان مصائب فراوانی را تحمل کردند با این حال ظلم دشمنان نتوانست در عقاید آنها اثر بگذارد.
دشمن نتوانست با مصائب فراوان بر عقاید آزادگان اثر بگذارد
 
به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله محمد حجتی در مراسم تجلیل از آزادگان کرمانشاه، اظهار داشت: همه ملت های جهان یک روز را برای گرامیداشت افتخارات خود تعیین کرده اند و آن را محترم می شمارند. همچنین سالروز فتوحات خود علیه دشمن را گرامی می دارند.
وی با بیان اینکه برخی از روزهای مشترک بین مسلمانان گرامی داشته می شود، افزود: علاوه بر روزهای دینی روزهای ملی نیز به بزرگی یاد می شوند که یکی از این روزها بازگشت آزادگان به میهن اسلامی در سال ۶۹ است.
 آیت الله حجتی خاطرنشان کرد: آزادگان از دروازه کربلا وارد کشور شدند و مردم کرمانشاه نخستین گروهی بودند که به استقبال آزادگان شتافتند.
امام جمعه موقت کرمانشاه گفت: آزادگان مصائب فراوانی را تحمل کردند با این حال ظلم دشمنان نتوانست در عقاید آنها اثر بگذارد.
ایت الله حجتی بیان کرد: آزادگان در رویارویی با دشمنان از خود ضعف نشان ندادند و با تاسی از مکتب اسلام اسارت را افتخار دانستند و سختی‌های جنگ را تحمل کردند.
 وی با بیان اینکه اراده آهنین آزادگان مبتنی بر ایمان و عقیده بود، گفت: اگر اعتقاد داشته باشیم و هدف ما مبتنی بر خداوند باشد شکست ناپذیر خواهیم بود.
آیت الله حجتی گفت: ما اینک در مقابل دنیای کفر و سیاست و یهودیت ایستاده ایم در حالی که دورتادور کشور ما را آتش فرا گرفته ما در امنیت به سر می بریم.
وی با بیان اینکه اگر کشتی ما را به گروگان گرفتند ما نیز کشتی آنها را گروگان گرفتیم و این سند پر افتخار را به دنیا نشان داده ایم عنوان کرد: تا وقتی که این انسجام و دوستی و ایمان و تقوا باشد پیروزی نصیب ما خواهد شد.
 آیت الله حجتی خاطرنشان کرد: اگر در برابر دشمنان خارجی و داخلی خم به ابرو بیاوریم توان ما گرفته خواهد شد بنابراین همگان باید به جنگ دشمن برویم و در این صورت شکست ناپذیر خواهیم بود.
امام جمعه موقت کرمانشاه با تاکید بر اینکه سالروز ورود آزادگان عید وطنی ماست و برای ما افتخار است گفت: ما این روز را محترم می‌شماریم و هرگز رشادت های شهدا، جانبازان، آزادگان و معلولان را فراموش نخواهیم کرد.
 وی افزود: مردم ایران مردم آب دیده ای هستند و این نخستین جنگ ما نبوده و آخرین هم نخواهد بود بنابراین باید به فرموده امام راحل(ره) که در روز فتح خرمشهر فرمودند اگر مغرور شویم شکست خواهیم خورد، در برابر دشمنان آماده باشیم و هرگز از آنها غافل نشویم.
 
 
کد مطلب: 302668