ایجاد روحیه نشاط میان ایثارگران از اهداف راه‌اندازی مجتمع ایثار است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۵
مدیرکل بنیاد ایلام با اشاره به اینکه هدف اصلی ما در مرکز توانبخشی ایثار کسب رضایت ایثارگران است، افزود: راه‌اندازی مجتمع فرهنگی، ورزشی و توانبخشی ایثار همراه با امکاناتی که در نظر گرفته شده است، باعث ایجاد روحیه نشاط میان ایثارگران می‌شود.
ایجاد روحیه نشاط میان ایثارگران از اهداف راه‌اندازی مجتمع ایثار است
 
به گزارش «ایثار»، اسدالله تولیده مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام روز چهارشنبه ۳۰ مردادماه در نشست شورای استانی مجتمع فرهنگی، ورزشی و توانبخشی ایثار، اظهار داشت: خداوند متعال و شهدا بر اعمال و عملکرد ما در بنیاد نظارت دارند، از این رو فعالیت‌ در جهت رفع مشکلات جامعه ایثارگری همواره‌ مدنظر کارکنان بنیاد باشد.
وی گفت: یکی از اهداف بنیاد حضور ایثارگران در بیرون از منزل و ایجاد روحیه نشاط در میان آنان بود که خوشبختانه در این مسیر موفقیت‌هایی به‌دست‌آمده است.
وی با اشاره به اینکه هدف اصلی ما در مرکز توانبخشی ایثار کسب رضایت ایثارگران است، افزود: راه‌اندازی مجتمع ایثار همراه با امکاناتی که در نظر گرفته شده است، باعث ایجاد روحیه نشاط میان ایثارگران و نیز افزایش کیفیت و تنوع خدمات می‌باشد که در این زمینه موفقیت‌های زیادی به دست آمده است.
گفتنی است طاهر جعفرزاده مدیر مجتمع توانبخشی ایثار در این جلسه ضمن ارائه گزارشی از خدمات صورت گرفته به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران، مسائل و مشکلات مجتمع را در خصوص ارائه خدمات بهتر به جامعه ایثارگری بیان کرد.
گفتنی است در این جلسه جمال اسدی معاون بهداشت و درمان بنیاد ایلام، مهدی عاقبت بازرسی بنیاد ایلام، اصغر داراب پور رییس حراست بنیاد ایلام و عیسی میرزائی مدیر حوزه ریاست بنیاد ایلام نیز حضور داشتند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 302687