اولویت کار بررسی پرونده‌های کمیسیون احراز رعایت قوانین است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۹
مدیرکل بنیاد مازندران گفت: رعایت قوانین و مقررات و برقراری عدالت در اولویت کار بررسی پرونده‌های کمیسیون احراز جانبازی محسوب می‌شود.
اولویت کار بررسی پرونده‌های کمیسیون احراز رعایت قوانین است
 
به گزارش «ایثار»، کمیسیون ماده 3 چهارشنبه 30 مرداد ماه با حضور هدایت مظلومی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران، معاونان بهداشت و درمان، تعاون و امور اجتماعی و رییس بنیاد سوادکوه شمالی به منظور بررسی مدارک پزشکی ایثارگران جهت احراز مجروحیت در بنیاد این شهرستان برگزار شد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران گفت: در کمیسیون احراز و ماده 3 پرونده‌های ایثارگران در رابطه با مجروحیت جانبازان شامل مدارک همزمان، صورت سانحه و ... مورد بررسی و بازبینی قرار گرفته است.
مظلومی تصریح کرد: به منظور تسهیل در کار بررسی پرونده‌ها و نظارت و دقت بیشتر در کار، کمیسیون احراز ایثارگران استان به صورت شهرستانی برگزار می شود.
مدیرکل بنیاد مازندران اظهار داشت: رعایت قوانین و مقررات و برقراری عدالت در اولویت کار بررسی این پرونده‌ها محسوب می‌شود. 

پزشکان ایثارگر از مهمترین بخش‌های تخصصی هشت سال دفاع عاشورایی بودند
هدایت مظلومی همچنین طی گفتگویی با اشاره به اول شهریور روز بزرگداشت ابوعلی‌سینا که به روز پزشک نامگذاری شده، اظهار داشت: پزشکان ایثارگر دفاع مقدس در لحظات بسیار سخت و حیاتی به درمان مجروحان جنگ می‌پرداختند.
مظلومی افزود: پزشکان ایثارگر یکی از مهمترین بخش‌های تخصصی هشت سال دفاع عاشورایی بودند که عاشقانه و در زیر آتش سنگین دشمن برای مداوای مجروجان جنگ تحمیلی حتی در خطوط مقدم جبهه‌های نبرد حق علیه باطل حضور می‌یافتند.
وی ضمن قدرشناسی از حضور حماسی تخصصی پزشکان ایثارگر مازندرانی در جبهه‌های نبرد و مناطق عملیاتی دفاع مقدس و پیگیری درمان جانبازان بعد از جنگ گفت: طبیب مازندرانی همواره نقش خود را در لحظات حساس تاریخ ایفا کرده است.
مدیر کل بنیاد مازندران روز پزشک را به تمامی پزشکان ایثارگر استان تبریک گفت و برای آنان سعادت و سربلندی آرزو کرد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 302705