داخلی صفحه کردستان خبر
 
آزادگان در صبر و ایستادگی الگویی تمام معنا برای ملت ایران هستند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۴۰
مدیرکل بنیاد شهید استان کردستان با اشاره به صبر و ایستادگی آزادگان سرافراز در اسارت رژیم بعث عنوان کرد: آزادگان در تحمل صبر و استقامت الگویی تمام معنا برای تمام ملت ایران هستند و در این راستا باید این پایمردی‌های آزادگان به نسل جدید انقلاب منتقل شود.
 
به گزارش ایثار، در ادامه سفرهای استانی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کردستان و در ششمین سفر خود به همراه معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید در جمع 32 نفر از خانواده شهدای شهرستان قروه حضور یافتند و از نزدیک به مشکلات آنان رسیدگی کردند.
رضا نجفی، مدیرکل بنیاد شهید استان کردستان در این سفر استانی خود بین خانواد شهدا و ایثارگران شهرستان قروه اظهار کرد: شهدا و ایثارگران با گذشتن از جان خود از مال و جان و عزت و اقتدار کشور دفاع کردند.
وی افزود: در سایه ایثارو فداکاری شهدا و ایثارگران امنیت و آرامشی که در کشور حکمفرماست که نمونه آن را در کشورهای دیگر نمی توان یافت.
نجفی با اشاره به صبر و ایستادگی آزادگان سرافراز در اسارت رژیم بعث عنوان کرد: آزادگان در تحمل صبر و استقامت الگویی تمام معنا برای ملت ایران هستند  و در این راستا باید این پایمردی‌های آزادگان به نسل جدید انقلاب منتقل شود.
در این سفر استانی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان با 6 خانواده آزاده و شهید ستوان یکم سیدهادی اجاق که در مردادماه سال جاری در شهرستان سروآباد در روستای دلمرز در درگیری با عوامل ضد انقلاب به شهادت رسید، دیدار کرد.
 
 
کد مطلب: 302740