داخلی صفحه قزوین خبر
 
با رای کارکنان بنیاد استان قزوین،
اعضای هیات‌مدیره صندوق اعتباری کارکنان بنیاد مشخص شدند
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۰۹
انتخابات هیات‌مدیره صندوق اعتباری کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین با حضور غلامرضا حقایق‌پور مدیرکل و اعضای این صندوق برگزار شد.
 
به گزارش ایثار واحد قزوین، انتخابات هیات‌مدیره صندوق اعتباری کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین با حضور غلامرضا حقایق‌پور مدیرکل بنیاد استان و اعضای این صندوق برگزار شد.
در این مراسم، حقایق‌پور گفت: صندوق اعتباری کارکنان بنیاد استان قزوین تاکنون اقدامات بسزایی انجام داده و توانسته تسهیلات خوبی را به کارمندان پرداخت کند.
وی افزود: از این صندوق، 450 میلیون تومان به 60 کارمند بنیاد در سال 95، 340 میلیون تومان به 45 کارمند در سال 96، 380 میلیون تومان به 35 کارمند در سال 97 و یکصد و 30 میلیون تومان به 12 کارمند تا پایان تیر ماه سال جاری پرداخت شده است.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین گفت: سقف تسهیلات پرداختی صندوق اعتباری کارکنان بنیاد استان قزوین طی سال‌های گذشته 8 میلیون تومان بوده که این مبلغ به 12 میلیون تومان افزایش پیدا کرده است.
این مسوول افزود: همچنین تعداد اعضای صندوق، یکصد و 25 کارمند بنیاد استان قزوین اعم از رسمی، پیمانی و قرارداد کار معین است که تاکنون یکصد و 16 نفر از این صندوق وام دریافت کردند.
گفتنی است: با برگزاری انتخابات هیات‌مدیره صندوق اعتباری کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین، مسعود میرزاحسینی با 112 رای و اکبر کشاورزنجفی با 78 رای به عنوان اعضای اصلی، مهدی جعفری با 58 رای به عنوان عضو علی‌البدل و علی رحمانی با 80 رای به عنوان بازرس انتخاب شدند.
کد مطلب: 302820