داخلی صفحه مازندران خبر
 
برنامه های بنیاد مازندران در هفته دولت تشریح شد
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۲
مظلومی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران در آستانه هفته دولت، برنامه های این بنیاد را تشریح کرد.
 
به گزارش ایثار واحد مازندران، هدایت مظلومی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران پنج شنبه 31 مرداد ماه در آستانه هفته دولت با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان گرانقدر رجایی و باهنر، ده هزار و 400 شهید والامقام و شهدای عزیز کارمند گفت: همه ما باید میراث دار خون شهدا بوده و با التزام و تعهد به اهداف و آرمان بلند آنان، در تداوم راه شهدا کوشا باشیم.
مظلومی ساده زیستی، مردم داری، خدمت به خلق، اخلاص، گذشت و ایثار را از ویژه گی های شهیدان رجایی و باهنر عنوان کرد و اظهار داشت: امروز همه ما باید خصوصیات برجسته اخلاقی و رفتاری این دو شهید گرانقدر را سرلوحه کار خدمت رسانی به مردم قرار دهیم .
مدیر کل بنیاد مازندران با اشاره به نقش ارزنده شهدای کارمند در دوران دفاع مقدس گفت: شهدای گرانقدر کارمند با احساس مسئولیت و دفاع از خاک میهن، روانه جبهه های جنگ حق علیه باطل شدند و در سنگر پاسداری از ارزش های نظام و انقلاب در مقابله با دشمنان جنگیدند و به شهادت رسیدند.
مظلومی به تجدید میثاق کارکنان دستگاهها با شهدا اشاره کرد و گفت: در نخستین روز از آغاز هفته دولت، مزار مطهر شهدا با حضور مسئولین بطور همزمان در 22 شهرستان مازندران عطر افشانی و گلباران می شود.
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران با بیان اینکه در هفته دولت از خانواده های شهدای کارمند بنیاد دیدار می شود اظهار داشت: به منظور تکریم و سپاسگزاری از 11 خانواده شهید کارمند بنیاد مازندران دیدار و از آنان تجلیل به عمل می آید.
مظلومی بازگشایی گلزار شهدا، برگزاری مسابقات فرهنگی و ورزشی برای کارکنان، برگزاری مراسم گرامیداشت روز کارمند، نشست هم اندیشی معتمدین معین، ارتباط مستقیم با جامعه ایثارگری از طریق سامد، حضور کارکنان در مراسم بزرگداشت روز کارمند ، تبلیغات محیطی، ارسال پیامک،و ... را از دیگر برنامه های بنیاد مازندران در هفته دولت عنوان کرد.
گفتنی است بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران 11 شهید گرانقدر کارمند تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کرده است.    
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 302871