داخلی صفحه فارس خبر
 
امام جمعه اقلید گفت:
آزادگان سند مظلومیت ملت ایران هستند
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۵۷
امام جمعه شهرستان اقلید در آیین گرامیداشت سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی گفت: آزادگان سند مظلومیت و افتخار ملت شریف ایران اسلامی در دوران دفاع مقدس هستند که می بایست خاطرات آن ها به خوبی ثبت و نگهداری شود.
 
به گزارش ایثار از فارس مراسم گرامیداشت سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی با حضور جمعی از آزادگان و مسئولین شهرستان اقلید در پارک انقلاب این شهرستان برگزار شد.
امام جمعه شهرستان اقلید در این مراسم ضمن گرامیداشت حماسه آفرینی های شهدا و ایثارگران در دوران دفاع مقدس گفت: آزادگان یکی از اسناد مظلومیت و افتخار ملت شریف ایران اسلامی هستند که می بایست خاطرات اسارت آن ها در اردوگاههای حزب بعث عراق به خوبی ثبت شود.
حجت الاسلام طالبی بیان کرد:تاریخ و هویت کشور ما مستند است و هیچ چیزی درخصوص تاریخ انقلاب اسلامی و دفاع مقدس ساختگی یا مبالغه نیست و می بایست خاطرات درخصوص شهیدان، جانبازان و آزادگان نیز به خوبی ثبت شود و به آیندگان انتقال یابد.
محمد آقا شیری رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان اقلید نیز گفت: شجاعت، مقاومت، پایداری و ایثار آزادگان مثال زدنی و قابل ستایش است چراکه در دوران اسارت، شکنجه های زیادی را تحمل و با تمام وجود از اعتقادات و باورهای خود دفاع کردند.
کد مطلب: 302888