داخلی صفحه قزوین خبر
 
یادواره شهیدان سرلشگر خلبان بابایی و لشگری برگزار می‌شود
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۳۲
یادواره شهیدان سرلشگر خلبان بابایی و لشگری برگزار می‌شود
 
جماران - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین روز شنبه با اعلام این خبر اظهار داشت:این مراسم به منظور تبیین رشادت‌ها و ایثارگری‌های شهیدان بابایی و لشگری و نقش آنها در پیروزی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت برپا خواهد شد.
غلامرضا حقایق‌پور افزود:این مراسم با حضور مسؤولان، مردم شهیدپرور به ویژه خانواده‌های شاهد و ایثارگر و نیروهای مسلح و هوایی برگزار می‌شود.
این مسئول با اشاره به ویژگی‌های رفتاری شهیدان بابایی و لشگری بیان کرد: باید این ویژگی‌ها به خوبی برای آحاد جامعه به ویژه جوانان تبیین و بازگو شود تا از سیره و منش آنها الگو بگیرند.
وی افزود: اگر قشرهای مختلف مردم از صفات اخلاقی این شهیدان الگوبرداری کنند، قطعاً بسیاری از گره های مشکلات آنها گشوده خواهد بود، به همین دلیل می‌طلبد که مسئولان بیشتر در معرفی سیره‌ی این شهدا تلاش کنند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین یادآور شد: البته تاکنون در معرفی ابعاد زندگی شهیدان بابایی و لشگری اقداماتی انجام شده ولی کافی نیست و در این راستا باید با تولید آثار فاخر هنری و فرهنگی گام‌های جدی‌تر برداریم.
کد مطلب: 302912
مرجع : جماران