داخلی صفحه قزوین خبر
 
یادواره شهدای رسانه استان قزوین در آبیک برگزار می‌شود
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۴۵
فرماندار آبیک از برگزاری یادواره شهدای رسانه استان قزوین به میزبانی این شهرستان خبر داد.
 
به گزارش خبرگزاری فارس از قزوین شهرام احمدپور ظهر امروز در جلسه هماهنگی یادواره شهدای رسانه استان قزوین در فرمانداری اظهار کرد: شهدای رسانه همزمان در دو جبهه نظامی و فرهنگی مبارزه می‌کردند و باید بر پاسداشت و همچنین بزرگداشت یاد آنها تلاش کرد.
وی افزود: امروز دشمن نیز به خوبی به این نتیجه رسیده است که راهبرد شهادت رمز بقای اسلام عزیز، انقلاب و نظام اسلامی و درخشندگی ملت ایران در جهان معاصر است.
فرماندار آبیک ادامه داد: امنیت و همچنین عمق راهبردی عمیق و وسیع امروز جمهوری اسلامی ایران در منطقه مرهون جانفشانی شهدای بزرگی است که از تمام توان خود برای حفاظت تحقق و همچنین حفاظت از انقلاب بهره برده‌اند و امروز بزرگداشت یاد آنها یک وظیفه و رسالتی است که هرگز کمرنگ نمی‌شود.
وی بیان کرد: با توجه به فرارسیدن روز خبرنگار که به عنوان افسران جبهه جنگ نرم محسوب می‌شوند یادواره شهدای رسانه استان و بزرگداشت شهید شیخ حسنی شهید شاخص رسانه‌ای استان و شهرستان آبیک برگزار خواهد شد.
احمدپور با بیان اینکه تلاش می‌شود تا از حضور وزیر دفاع و همچنین چهره‌های شاخص و برجسته استانی در این یادواره استفاده کنیم عنوان کرد: تاریخ قطعی این یادواره به زودی اعلام خواهد شد.
وی در پایان یادآور شد: تمام مدیران شهرستانی بر برپایی هرچه باشکوه‌تر این یادواره شهید تأکید دارند و امیدواریم بتوانیم مراسم خوبی را در جهت بزرگداشت نام این شهدا برگزار کنیم.
حجت‌الاسلام میرامینی امام جمعه آبیک نیز در این جلسه با بیان اینکه تمرکززدایی در استان و برگزاری ویژه‌برنامه‌های استانی با محوریت‌ شهرستان‌ها قابل تقدیر است بیان کرد: امیداریم این برنامه بتواند در حوزه اخلاق در بین اصحاب رسانه و انس بیشتر مردم بویژه اصحاب رسانه با این شهدا موثر باشد.
کد مطلب: 302919