داخلی صفحه قم خبر
 
دیدار استاندار قم با خانواده معظم شهدا در آستانه هفته دولت
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۳۴
​در آستانه هفته دولت استاندار قم ، فرماندار قم و مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران با خانواده معظم شهیدان محسن و مهدی امینی، جانباز عیسی شباهت و آزاده حسین میر سید دیدار کردند.
دیدار استاندار قم با خانواده معظم شهدا در آستانه هفته دولت
 
به گزارش ایثار واحد استان قم، استاندار قم ضمن گرامی داشت هفته دولت تاکید کرد: یادو خاطره دولتمردان شهیدان رجایی و باهنر،شهدای دفاع مقدس و مدافع حرم را گرامی می داریم، امروز مفتخریم خدمت شما خانواده معظم شهدا و ایثارگران رسیدیم تا از دعای خیر شما درمسیر خدمت رسانی به مردم شریف قم و زائران کریمه اهل بیت (ع)، بهره مند شویم.
دکتر سرمست بیان داشت: شما جانبازان سرمایه های ارزشمند نظام اسلامی هستید شما از جان خویش گذشتید و عزیزترین سرمایه خود را تقدیم کردید.
وی در دیدار جانباز روحانی عیسی شباهت ادامه داد: ما امروز قدردان شما خاندان شهدا و ایثارگران هستیم بخصوص شما جانباز سرافراز که درکسوت روحانی هستید.
مدیر کل بنیاد شهید وامور ایثارگران استان قم در این دیدار گفت: امروز در آستانه هفته دولت و بزرگداشت شهیدان رجایی و باهنر خدمت شما خانواده شهدا و ایثارگران رسیدیم تا از ایثار و صبر شما تقدیر نماییم.
سردار سید جواد هاشمی افزود : امید است با دعای شما خانواده معظم شهدا بتوانیم در مسیر خدمت به نظام اسلامی گام های موثری برداریم.
پدر شهیدان امینی به خاطراتی از شهدایش اشاره داشت و برای دولتمردان و حرکت ایشان در مسیر تعالی نظام اسلامی و خدمت خالصانه به ملت شریف ایران آرزوی موفقیت کرد.
ایثارگران در این دیدار تاکید داشتند: ما برای این انقلاب هزینه کردیم و باید تا آخر پای این انقلاب بایستیم ، امروز خدمت شما در شهر کریمه اهل بیت(س) خدمت بزرگی است و با اجر بزرگ همراه است.
کد مطلب: 302930