داخلی صفحه کردستان خبر
 
برگزاری کمیسیون پزشکی تعیین درصد برای ۲۵۴ جانباز کردستانی
تاریخ انتشار : شنبه ۲ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۱۸
معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کردستان از برگزاری کمیسیون پزشکی تعیین درصد جانبازان کردستانی خبر داد و گفت: در این کمیسیون ۲۵۴ جانباز تحت معاینه قرار گرفتند.
 
به گزارش ایثار، محمد احمدی، اظهار کرد: در حال حاضر ۹ هزار و ۵۰۰ نفر جانباز در استان کردستان تحت پوشش خدمات بنیاد شهید و امور ایثارگران هستند.
وی از برگزاری کمیسیون پزشکی تعیین درصد جانبازان کردستانی امروز، ۳۱ مردادماه در سنندج خبر داد و افزود: در این کمیسیون دو روزه ۲۵۴ جانباز تحت معاینه قرار گرفتند.
معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کردستان اعلام کرد: کمیسیون پزشکی تعیین درصد جانبازان به منظور رسیدگی به اعتراض جانبازان نسبت به درصد مشخص شده برای آنان، تعیین درصد از کار افتادگی و پذیرش جانبازانی که تازگی تشکیل پرونده داده‌اند، برگزار شد.
وی با اشاره به اینکه این کمیسیون میزان عارضه جانبازی، جانبازان بر اثر تیر و ترکش و مین مورد بررسی قرار می‌گیرد، بیان کرد: در این کمیسیون ۹ نفر از پزشکان و متخصصان اعصاب و روان، گوش و حلق و بینی، پوست، داخلی، پزشک عمومی، جراحی عمومی و جراحی مغز و اعصاب و دو نفر کادر همکار حضور دارند.
احمدی با اشاره به اینکه این کمیسیون بنا به درخواست استان تشکیل شده است، یادآور شد: کمیسیون پزشکی تعیین درصد جانبازان کردستانی سالی دو بار برگزار می‌شود.
انتهای پیام
 
کد مطلب: 302965