​استاندار آذربایجان غربی:
دیدار با جانبازان روحیه بخش است
تاریخ انتشار : شنبه ۲ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۱۳
استاندار آذربایجان غربی در دیدار با «رستم صیامی جانباز 70 درصد» استان گفت: دیدار با جانبازان روحیه بخش است و ما تلاش می کنیم در این دیدارها از رهنمودها و نصایح این عزیزان در جهت خدمت بیشتر به مردم و ایثارگران بهره مند شویم.
دیدار با جانبازان روحیه بخش است
 
 
به گزارش ایثار آذربایجان غربی ؛ استاندار آذربایجان غربی بهمراه مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان با «رستم صیامی جانباز 70 درصد» دیدار و گفتگو کردند.

 استاندار آذربایجان غربی در این دیدار با اشاره به اینکه جانباز سند افتخار ملت ايران است،گفت: همه مسئولان نظام در قبال اين سرمايه‌های ارزشمند مسئولند و بايد مقام شامخ این مجاهدان جان برکف را ارج نهند.

محمد مهدی شهریاری در این دیدار اظهار کرد: اگر جان‌فشانی و فداکاری شهدا و ایثارگران نبود عظمت و اقتدار امروز ایران زمین نیز وجود نداشت و دیدار با این عزیزان و رسیدگی به مشکلاتشان کمترین کاری است که می‌توانیم برای آنان انجام دهیم.

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان آذربایجان غربی در این دیدار افزود: جانبازان به عنوان اسوه‌های صبر و استقامت مسیر پرافتخار جانبازی را بر اساس شناخت و اعتقادی راسخ انتخاب کرده‌اند.

مهدی فعال با بیان اینکه بیشترین سختی را خانواده‌های جانبازان متحمل می‌شوند، خاطر نشان کرد: این عزیزان با صبوری، تمامی درد و رنج جانبازان عزیز را تحمل می‌کنند که قطعاً اجر آن‌ها در پیشگاه خداوند کمتر از خود جانبازان نیست.

در پایان این دیدار از صبر و استقامت این جانباز و خانواده‌ ایشان تقدیر بعمل آمد.
کد مطلب: 302989