برای خدمت به ایثارگران مقید به زمان و مکان نباشیم
تاریخ انتشار : شنبه ۲ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۲۱
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان اسفراین گفت: شهدا زمان و مکان را زیر چا گذاشتند و با هر سن و سال و موقعیت و در هرزمانی که نیاز بود جان خود را کف دست گرفتند و به دفاع پرداختند تا ما بتوانیم راحت و آسوده زندگی کنیم، پس وظیفه‌داریم برای خدمت به خانواده ایثارگران مقید به زمان و مکان نباشیم.
برای خدمت به ایثارگران مقید به زمان و مکان نباشیم
 
به گزارش ایثار واحد خراسان شمالی، مسئولان شهرستان اسفراین در آغازین روز از هفته دولت و گرامیداشت یاد شهیدان رجایی و باهنر، بر سر مزار شهدا شتافتند و با آرمان‌های والای ایشان تجدید پیمان کردند. 
در این مراسم که با حضور اکثریت مدیران و مسئولان شهرستانی و استانی انجام گرفت زارعی رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان اسفراین گفت: جلب رضایتمندی مردم از مسائل مهم است و هفته دولت فرصتی است که به‌صورت جدی خدمات دولت به مردم ارائه شود و تکریم ارباب‌رجوع را در اولویت قرار دهید.
وی همچنین گفت: هفته دولت فرصتی است که به‌صورت جدی خدمات دولت به مردم ارائه شود و تکریم ارباب‌رجوع را در اولویت قرار دهیم و این بهترین فرصت جهت ادای دین به خانواده شهداست.
زارعی در ادامه نیز تأکید داشت باید در تمام طول سال این خدمت گذاری با تمام وجود و امکانات به مردم عزیز ارائه شود، شهدا زمان و مکان را زیر چا گذاشتند و با هر سن و سال و موقعیت و در هرزمانی که نیاز بود جان خود را کف دست گرفتند و به دفاع پرداختند تا ما بتوانیم راحت و آسوده زندگی کنیم، پس وظیفه‌داریم برای خدمت به خانواده ایثارگران مقید به زمان و مکان نباشیم.
زارعی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره  شهیدان رجایی و باهنر بیان کرد: هفته دولت فرصت مناسبی است تا خدمات دولت به نحو مطلوب‌تری در جامعه انجام شود، ازاین‌رو می‌طلبد برنامه‌ریزی دقیقی جهت هفته دولت داشته باشیم تا خروجی مناسبی حاصل شود.
 
کد مطلب: 302993