داخلی صفحه کردستان خبر
 
مسئولان کردستان به مقام شامخ شهدا ادای احترام کردند
تاریخ انتشار : شنبه ۲ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۲
همزمان با نخستین روز از هفته دولت و سفر وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به کردستان، مسئولان استان کردستان با حضور بر مزار شهدای گمنام، اهدای گل و قرائت فاتحه به مقام شامخ شهدا ادای احترام کردند.
 
به گزارش ایثار، منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، بهمن مرادنیا استاندار کردستان، علی‌محمد مرادی نمانیده مردم شهرستان های قروه و دهگلان در مجلس شورای اسلامی، رئیس دانشگاه کردستان و تعداد دیگری از مدیران دستگاه های مختلف اجرایی استان در این آیین معنوی حضور داشتند.
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری روز شنبه دوم شهریور برای بازدید از پروژه بهره‌وری مصرف آب از طریق کشت انتظاری سیب زمینی مزرعه تحقیقاتی دانشگاه کردستان در دهگلان و پروژه در دست اجرای دانشگاه و کلنگ زنی دو پروژه جدید و جلسه با اعضای شورای دانشگاه به این استان سفر کرده است.
شرکت در شورای برنامه ریزی و توسعه استان، بازدید از ساختمان مصری و بازدید از پروژه دانشکده صنایع و معادن قروه نیز از دیگر برنامه های وزیر علوم به کردستان است.
هفته دولت از دوم شهریور هر سال آغاز می‌شود و تا هشتم شهریور سالروز انفجار دفتر نخست وزیری به دست منافقان و شهادت محمدعلی رجایی رئیس جمهوری و حجت الاسلام دکتر محمدجواد باهنر نخست وزیر در سال ۱۳۶۰ ادامه دارد.
 
کد مطلب: 303048