همسران آزادگان و جانبازان اسوه‌های صبر و پایداری هستند
تاریخ انتشار : شنبه ۲ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۰
استاندار قزوین با بیان اینکه همسران آزادگان و جانبازان اسوه‌های صبر و پایداری هستند، گفت: این عزیزان نیز با اسارت و جانبازی همسران‌شان متحمل سختی‌های فراوانی شده و هستند که اجر و پاداش آنها نزد خداوند محفوظ است.
همسران آزادگان و جانبازان اسوه‌های صبر و پایداری هستند
 
به گزارش «ایثار»، عبدالمحمد زاهدی استاندار قزوین، غلامرضا حقایق‌پور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین و حجت‌‌الاسلام سید قریش موسوی رییس ستاد اقامه نماز استان قزوین با «علیرضا اصلانی‌مهر» آزاده و جانباز 50 درصد و «عباس جاملکی» آزاده و جانباز 70 درصد دیدار کردند.
زاهدی در این دیدارها گفت: آزادگان در اردوگاه‌های رژیم بعث توسط دشمنان شکنجه و اذیت شدند ولی با روحیه‌ صبر و مقاومت توانستند این سختی‌ها را تحمل کنند. باید امروز این روحیه در سطح جامعه تقویت شود تا با تحمل مشکلات، سرعت پیشبرد اهداف نظام تسریع یابد.
استاندار قزوین با بیان اینکه همسران آزادگان و جانبازان اسوه‌های صبر و پایداری هستند، گفت: این عزیزان نیز با اسارت و جانبازی همسران‌شان متحمل سختی‌های فراوانی شده و هستند که اجر و پاداش آنها نزد خداوند محفوظ است.
در ادامه این دیدارها حقایق‌پور نیز ضمن گرامیداشت سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی، گفت: همه‌ آحاد جامعه، آرامش خود را مرهون ایثارگری‌های شهدا، آزادگان و جانبازان می‌دانند، قدردان آنها هستند و هیچگاه صبر و ایثار این قشر معظم جامعه را فراموش نخواهند کرد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 303058