روحیه ایثارگری مردم در دوران دفاع مقدس در طول تاریخ نظیر نداشت
تاریخ انتشار : شنبه ۲ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۲۱
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام وجود خانواده های معظم شهدا و ایثارگران را سند مقاومت و از خود گذشتگی مردم ایلام دانست و خاطرنشان کرد: روحیه شهادت‌طلبی و ایثارگری مردم در دوران دفاع مقدس در طول تاریخ نظیر نداشت.
روحیه ایثارگری مردم در دوران دفاع مقدس در طول تاریخ نظیر نداشت
 
به گزارش «ایثار»، اسدالله تولیده روز چهارشنبه ۳۰ مردادماه در دیدار با جانبازان معزز ۷۰ درصد «امامعلی میرزائی» و «علی محمودی» و همچنین جانباز گرانقدر ۳۰ درصد «رحمت اله صادقی» با بیان خاطراتی از دوران دفاع مقدس از رشادت‌های شهدا و ایثارگران در جنگ تحمیلی تجلیل کرد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام با اشاره به فداکاری‌های ایثارگران در جنگ تحمیلی، اظهار داشت: نظام جمهوری اسلامی به برکت ایمان به وعده‌های الهی و حمایت‌های بی‌دریغ مادی و معنوی مردم، توانست در جنگ به پیروزی برسد.
وی وجود خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران را سند مقاومت و از خود گذشتگی مردم ایلام دانست و خاطرنشان کرد: روحیه شهادت‌طلبی و ایثارگری مردم در دوران دفاع‌مقدس در طول تاریخ نظیر نداشت.
تولیده با اشاره به اینکه امروز قدردانی از ایثارگران وظیفه همه مسئولان و عموم مردم است، تصریح کرد: دیدار، تکریم و تجلیل مسئولان از ایثارگران و همچنین بیان خاطرات آنان در دوران دفاع مقدس از راه‌های ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و انتقال این فرهنگ به نسل جوان است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 303075