ویژگی شهیدان رجایی و باهنر، اخلاص در خدمت به مردم بود
تاریخ انتشار : شنبه ۲ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۵
مدیرکل بنیاد خراسان شمالی اظهار داشت: ویژگی شاخص شهیدان رجایی و باهنر، دانش، اخلاص و فداکاری در خدمت به مردم بود. اگر الگوی همه مسئولان و کارمندان این دو شهید بزرگوار باشد بی‌تردید به نقطه مطلوب دست خواهیم یافت.
ویژگی شهیدان رجایی و باهنر، اخلاص در خدمت به مردم بود
 
به گزارش «ایثار»، سید عابس حسینی در نخستین روز از هفته دولت به دیدار خانواده شهدای کارمند بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی رفت.
حسینی در این دیدارها با تأکید بر اینکه یافتن شخصیت‌هایی همچون شهیدان رجایی و باهنر در تاریخ آسان نیست، اظهار داشت: ویژگی شاخص شهیدان رجایی و باهنر، دانش، اخلاص و فداکاری در خدمت به مردم بود. اگر الگوی همه مسئولان و کارمندان این دو شهید بزرگوار باشد بی‌تردید به نقطه مطلوب دست خواهیم یافت.
مدیرکل بنیاد خراسان شمالی اظهار داشت: امیدوارم همه ما پیرو رفتارهای عینی و عملی شهدای دولت و سایر شهدا در خدمت‌رسانی به مردم باشیم.
وی با اشاره به خلوص انسان‌ها گفت: هر اندازه فاز معرفت، اخلاص و ایثار انسان قوی‌تر باشد به همان نسبت شهادت او نیز ارزش بیشتری خواهد داشت.
حسینی در ادامه بیان کرد: شهدای کارمند نیز نسبت به سایر شهدا از امتیاز و درجه ویژه‌ای برخوردار هستند چراکه از مقام، پست و منزلت که مفاهیم پربها و ارزشمندی برای بسیاری از انسان‌ها است، گذشتند. شهدا وقتی رفتند هیچ چرتکه‌ای دستشان نبود و به دنبال منافع مادی نبودند و ما باید مرتب به گذشته برگردیم تا راه را به‌ درستی بشناسیم.
انتهای پیام/
کد مطلب: 303100