تکریم ایثارگران وظیفه همه مسئولان است
تاریخ انتشار : شنبه ۲ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۴۸
استاندار بوشهر بیان کرد: تکریم خانواده‌های جانبازان، ایثارگران و آزادگان وظیفه همه مسئولان و مدیران اجرایی است و باید نسبت به آن اهتمام ویژه داشته باشند.
تکریم ایثارگران وظیفه همه مسئولان است
 
به گزارش «ایثار»، عبدالکریم گراوند در دیدار با «محمدباقر رنجبر بوشهری» و «بهروز قهرمانلو» دو آزاده هشت سال دفاع مقدس، گفت: ایران اسلامی به برکت خون شهدا و دلاوری جانبازان و آزادگان توانست در مقابل دشمن تا بن دندان مسلح ایستادگی کند و حتی یک وجب از خاک میهن اسلامی را هم به دشمنان ندهد.
وی افزود: امروز پیشرفت‌های روزافزون میهن اسلامی نیز مرهون خون پاک شهدا و جانبازی و دلاوری جانبازان و آزادگان است که در راه اعتلای ایران جان خود را در طبق اخلاص گذاشتند.
استاندار بوشهر یادآور شد: تکریم خانواده‌های جانبازان، ایثارگران و آزادگان وظیفه همه مسئولان و مدیران اجرایی است و باید نسبت به آن اهتمام ویژه داشته باشند.
محمدباقر رنجبر بوشهری دوم فروردین‌ماه سال ۱۳۶۱ به اسارت دشمن بعثی درآمد و ۲۵ مردادماه ۱۳۶۹ پس از تحمل ۸ سال و ۴ ماه اسارت به میهن اسلامی بازگشت.
همچنین بهروز قهرمانلو نیز در تاریخ نهم آبان ماه ۱۳۵۹ اسیر شد و پس از ۹ سال و ۹ ماه اسارت اول شهریورماه ۱۳۶۹ از زندان رژیم بعثی آزاد شد.
​انتهای پیام/
کد مطلب: 303114