خدمت به ایثارگران یک فرصت برای مسئولان است
تاریخ انتشار : شنبه ۲ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۵۲
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر با اشاره به اهمیت بالای خدمت به خانواده‌های شهدا و ایثارگران، گفت: خدمت به خانواده شهدا علاوه بر این‌که یک وظیفه است، یک فرصت نیز محسوب می‌شود که باید به‌ خوبی از این فرصت‌ها استفاده کنیم.
خدمت به ایثارگران یک فرصت برای مسئولان است
 
به گزارش «ایثار»، حجت‌الاسلام ابراهیم تشکری در نشست شورای اداری بنیاد بوشهر، امنیت و اقتدار نظام را مرهون جان‌فشانی شهدا و ایثارگران سرافراز میهن دانست و گفت: در نظام اسلامی وقتی حاکمیت بر پایه تحقق ارزش‌های معنوی است جایگاه نظام در دنیا مترقی است و می‌بایست شکرگزار این وضعیت بود.
وی با اشاره به اهمیت بالای خدمت به خانواده‌های شهدا و ایثارگران، اضافه کرد: خدمت به خانواده شهدا علاوه بر این‌که یک وظیفه است، یک فرصت نیز محسوب می‌شود که باید به‌ خوبی از این فرصت‌ها استفاده کنیم.
وی افزود: یکی از راه‌های رفع مشکل جامعه ایثارگری، دیدار و تکریم از این عزیزان است چراکه در این دیدارها عمده‌ترین مسائل آنان مورد بررسی و پیگیری قرار می‌گیرد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر خاطرنشان کرد: باید تمامی تلاش و جدیت مسئولان بر این باشد تا زمینه رفع تمامی مشکلات ایثارگران و خانواده‌های شهدای والامقام ایجاد شده و این عزیزان بتوانند بدون دغدغه مشکلات در عرصه‌های مختلف فعالیت کنند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 303118