از خدمت به خانواده ایثارگران افتخار کنید
تاریخ انتشار : شنبه ۲ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۱
امام جمعه شهر گرمه گفت : مسئولین نظام اسلامی باید خود را خادم و خدمتگزار مردم و خانواده ایثارگران بدانند و به این خدمت افتخار کنند.
از خدمت به خانواده ایثارگران افتخار کنید
 
به گزارش ایثار واحد خراسان شمالی به مناسبت آغاز هفته دولت گرامی داشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر با حضور امام‌جمعه، فرماندار و نیروهای نظامی و انتظامی و مسئولین ادارات شهرستان، غبارروبی گلزار مطهر شهدای شهر گرمه، تجدید میثاق با شهدا و آرمان‌های امام راحل (ره) انجام گرفت.
در این مراسم معنوی حجت‌الاسلام تاتاری امام‌جمعه گرمه ضمن گرامی داشت یاد شهدا به‌ویژه شهیدان رجایی و باهنر با اشاره به آیات و روایات قرآن کریم گفت: مسئولین نظام اسلامی باید خود را خادم و خدمتگزار مردم  و خانواده ایثارگران بدانند و به این خدمت افتخار کنند.
وی در ادامه افزود: این دو شهید هرچه داشتند در طبق اخلاص گذاشته و برای مردم فدا کردند تا پای جان پیش رفتند چراکه با اعتقاد و معنویت خدمت‌رسانی می‌کردند و در لباس خدمت به مردم هم شربت شهادت نوشیدند.
وی خطاب به مسئولین گفت: شما عزیزان هم با تأسی به همین شهدا به جلو حرکت نمایید و به فرموده رهبر عزیزمان آینده از آن ماست و انشا اله دشمن شکست‌خورده و می‌خورد.
کد مطلب: 303119