شهیدان رجایی و باهنر الگوی ساده‌زیستی برای مسئولان هستند
تاریخ انتشار : شنبه ۲ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۲۰
استاندار کرمانشاه گفت: امروز که ایران اسلامی در یک مقطع حساس و در یک تقابل و پیکار سخت اقتصادی با دشمنان قسم‌خورده نظام به سر می‌برد، بهترین روش و نسخه چاره‌ساز در حفاظت از بیت‌المال و برون‌رفت از این مقطع کنونی، بهره‌گیری از الگوی ساده زیستی شهیدان رجایی و باهنر برای مسئولان است.
شهیدان رجایی و باهنر الگوی ساده‌زیستی برای مسئولان هستند
 
به گزارش «ایثار»، همزمان با فرارسیدن نخستین روز از هفته دولت، مراسم گلباران گلزار مطهر شهدای باغ فردوس کرمانشاه صبح امروز با حضور اعضای شورای اداری کرمانشاه برگزار شد.
در این مراسم هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و 21 هزار شهید کارمند با تجلیل از خدمات خالصانه شهیدان رجایی و باهنر در مدت کوتاهی که در خدمت کشور بودند، آنان را نمونه و الگوی ساده‌زیستی برای خادمان کشور عنوان کرد.
وی گفت: ما امروز در این جایگاه والا و ارزشمند حضور یافتیم تا با شهدای گران‌قدر پیمان ببندیم که همچنان بر عهد خود وفادار بوده و بر پیمانی که با شما فرزندان برومند ایران اسلامی بسته‌ایم، برقرار هستیم.
وی سپس با اشاره به خدمات و ساده‌زیستی شهدای دولت، افزود: امروز که ایران اسلامی در یک مقطع حساس و در یک تقابل و پیکار سخت اقتصادی با دشمنان قسم‌خورده نظام به سر می‌برد، بهترین روش و نسخه چاره‌ساز در حفاظت از بیت‌المال و برون‌رفت از این مقطع کنونی، بهره‌گیری از الگوی ساده‌زیستی شهیدان رجایی و باهنر برای مسئولان است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 303142