خانواده‌های شهدا سرمایه‌های اجتماعی جامعه هستند
تاریخ انتشار : شنبه ۲ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۴۲
مدیرکل بنیاد آذربایجان‌شرقی اظهار داشت: خانواده‌های شهدا سرمایه‌های اجتماعی جامعه هستند و تکریم آن‌ها عمل به سیره شهدا و انتقال یک فرهنگ غنی به نسل امروز است.
خانواده‌های شهدا سرمایه‌های اجتماعی جامعه هستند
 
به گزارش «ایثار»، عباس پور حسن در دیدار با والدین مکرم شهیدان «نادر رهبری‌قزلجه» و «ایرج خدادادی نوبر» اظهار داشت: خانواده‌های شهدا سرمایه‌های اجتماعی جامعه هستند و تکریم آن‌ها عمل به سیره شهدا و انتقال یک فرهنگ غنی به نسل امروز است.
وی با تأکید بر اینکه والدین شهدا به‌ عنوان غنی‌ترین گنجینه از خاطرات، سیره و زندگی شهدا محسوب می‌شوند و در کنار آن همواره ضرورت توجه به خانواده‌های شهدا به‌ خصوص والدین آن‌‌ها و مشکلاتشان احساس شده است، افزود: والدین مکرم شهدا پدران و مادران معنوی ملت ایران اسلامی هستند.
مدیرکل بنیاد آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه اکنون نیاز و توجه به بازمانده‌ها و میراث شهدای معظم در ابعاد مختلف حس می‌شود، افزود: در این برهه از زمان که دشمن با تمام قوا با جنگ فرهنگی و اقتصادی، باورها و اعتقادات دینی مردم، خصوصاً جوانان را نشانه گرفته است و به دنبال کم‌رنگ کردن ایمان آحاد مردم است، دیدار و تکریم جامعه معزز ایثارگری بیش‌ از پیش ضرورت دارد.
گفتنی است، سرباز شهید «نادر رهبری‌قزلجه» متولد دهم مرداد 1352، در 24 مهر 1372 در منطقه عملیاتی قصر شیرین؛ «ایرج خدادادی‌نوبر» متولد 15 فروردین 1344، در دهم مهر 1361 در سومار به فیض شهادت نائل آمدند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 303154