دیدار با خانواده‌های ایثارگران افتخاری برای مسئولان است
تاریخ انتشار : شنبه ۲ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۴۷
مدیرکل بنیاد شهرستان‌های استان تهران با بیان اینکه دیدار با خانواده‌های شهدا، جانبازان و ایثارگران افتخاری برای مسئولان است، اظهار داشت: خانواده‌های شهدا فرزندان برومند خود را در زمانی که کشور به آن‌ها نیاز داشت در راه اسلام و انقلاب تقدیم کردند و این اجری بی‌پایان در نزد خدای متعال خواهد داشت.
دیدار با خانواده‌های ایثارگران افتخاری برای مسئولان است
 
به گزارش «ایثار»، عبدالله مرتضوی مدیرکل بنیاد شهرستان‌های استان تهران همزمان با آغاز هفته دولت با جامعه ایثارگری دیدار کرد.
مرتضوی با بیان اینکه دیدار با خانواده‌های شهدا، جانبازان و ایثارگران افتخاری برای مسئولان است، اظهار داشت: خانواده‌های شهدا فرزندان برومند خود را در زمانی که کشور به آن‌ها نیاز داشت در راه اسلام و انقلاب تقدیم کردند و این اجری بی‌پایان در نزد خدای متعال خواهد داشت.
وی بیان کرد: امیدواریم خداوند به ما توفیق دهد تا بتوانیم ادامه‌دهنده ایثار و مقاومت‌های رزمندگان هشت سال دفاع مقدس باشیم.
مدیرکل بنیاد شهرستان‌های استان تهران افزود: آزادگان ستون‌های تداوم انقلاب اسلامی هستند که وظیفه مجاهدت خود را هم در میدان رزم و هم در دوران اسارت به‌ خوبی انجام دادند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران با اشاره به معضلات ایثارگران خاطرنشان کرد: باید به لحاظ دارویی و درمانی جانبازان مورد توجه ویژه‌ای قرار گیرند و حق مطلب در مورد آن‌ها ادا شود.
مرتضوی در پایان خطاب به ایثارگران خاطرنشان کرد: زندگی و تداوم انقلاب اسلامی مرهون گذشت و ایثار ایثارگران است و ما وظیفه قدردانی از این افراد و صیانت از کیان انقلاب اسلامی با پشتوانه ایثارگران را بر عهده‌ داریم که کاری بسیار سخت و مشکل است اما به دعای خیر ایثارگران در این مسیر پر مخاطره قطعاً موفق می‌شویم.
انتهای پیام/
کد مطلب: 303156