داخلی صفحه قزوین خبر
 
رییس بنیاد قزوین:
خدمات‌دهی پزشکان ایثارگر به مردم قابل تحسین است
تاریخ انتشار : شنبه ۲ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۰۰
به مناسبت سالروز بزرگداشت ابوعلی سینا و روز پزشک، رییس و معاون تعاون و بهداشت و درمان بنیاد شهرستان قزوین با پزشکان ایثارگر دیدار کردند.
 
به گزارش ایثار واحد قزوین، به مناسبت سالروز بزرگداشت ابوعلی سینا و روز پزشک، علی‌پناه قویدل رییس و رامین شادانفر معاون تعاون و بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان قزوین با پزشکان ایثارگر دیدار کردند.
این دیدارها از جانباز دکتر قاسم بهرامی مدیرکل بیمه سلامت استان قزوین، جانباز و آزاده دکتر محمدمهدی صالحی مسوول حراست بیمه خدمات درمانی استان قزوین و جانباز دکتر سیدرضا مرتضوی داروساز صورت گرفت.
در دیدارهای یاد شده، قویل روز پزشک را به پزشکان ایثارگر تبریک گفت و از خداوند متعال برای آنها توفیق روزافزون خدمت به مردم مسئلت کرد.
در این دیدارها، قویدل گفت: جانبازان و آزادگان در هشت سال دفاع مقدس به موقع و درست وظایف خود را انجام دادند و بعد از این دوران نیز در صحنه‌های مختلف اجتماعی، فرهنگی، علمی و نظامی حضور چشمگیری داشتند.
رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان قزوین افزود: امروز ایثارگران ما با هدف اعتلای انقلاب اسلامی در خدمت به مردم و آبادانی کشور تلاش می‌کنند تا توسعه و پیشرفت ایران هر روز بیشتر از گذشته باشد.
وی با بیان اینکه نحوه‌ی خدمات‌دهی پزشکان ایثارگر به مردم قابل تحسین است، از زحمات مسوولان بیمه سلامت و خدمات درمانی در ارایه‌ی خدمت به خانواده‌های شهدا و ایثارگران قدردانی کرد.
در ادامه دیدارها، پزشکان ایثارگر نیز ضمن قدردانی از زحمات مسوولان بنیاد شهرستان قزوین، ارایه‌ی خدمت به جامعه ایثارگران را بزرگترین افتخار خود دانستند.
گفتنی است: در این دیدارها، مسوولان بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان قزوین از مقام والای پزشکان ایثارگر تجلیل کردند.
کد مطلب: 303192