دیدار با خانواده شهدا بیانگر عزت آنان است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۲۹
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان مانه و سملقان گفت :سادات در فرهنگ شیعی از عزت و احترام بالایی برخوردار هستند و قطعاً این دیدارها می‌تواند در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و بیانگر اهمیت این راه باشد.
دیدار با خانواده شهدا بیانگر عزت آنان است
 
به گزارش ایثار واحد خراسان شمالی عصر دیروز 2شهریور 98 طی مراسمی با حضور رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان مانه و سملقان، پایگاه بسیج مخابرات مانه و سملقان ، رئیس اداره مخابرات، فرماندهان پایگاه‌های بسیج ادارات این شهرستان از خانواده شهید سادات، تجلیل شد.
این مراسم که به مناسبت بزرگداشت ایام عید غدیر و با همکاری پایگاه شهید محمد زاده حوزه مقاومت بسیج مخابرات مانه و سملقان برگزار شد، هدیه‌ای به‌رسم یادبود از سوی پایگاه بسیج شهید محمد زاده مخابرات مانه و سملقان به خانواده شهید سادات اهداء گردید. 
عقیل رستگاری رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان مانه و سملقان با اشاره به عزت سادات در فرهنگ شیعی عنوان کرد: سادات در فرهنگ شیعی از عزت و احترام بالایی برخوردار هستند و قطعاً این دیدارها می‌تواند در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و بیانگر اهمیت این راه باشد.
وی در ادامه با تأکید بر لزوم توجه به تکریم شهدا عنوان کرد: شهدا رفتند و تکلیف الهی را انجام دادند، حال ما مانده‌ایم و باید راه این شهدا را در تبعیت از ولی‌فقیه خودشان پیش بگیریم.
 
رستگار در پایان نیز گفت:  اگر بخواهیم راه شهدا را انجام دهیم باید گوش‌به‌فرمان مقام معظم رهبری و از طرفی پایبند به اعتقادات باشیم تا این نظام به دست صاحب اصلی آقا امام زمان (عج) برسد.
 
کد مطلب: 303222