خدمت به فدائیان ملت ، افتخار است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۲۱
مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران خراسان شمالی گفت :درواقع ما به کسانی خدمت می‌کنیم که فدایی واقعی ملت هستند که این افتخار است و نمی‌شود به ایثار هم‌چین انسان‌های بی‌تفاوت بود.
خدمت به فدائیان ملت ، افتخار است
 
به گزارش ایثار واحد خراسان شمالی امروز صبح 3 شهریور 1398 نشست تجلیل از پزشکان و داروسازان در راستای ارائه خدمات درمانی به ایثارگران معزز به مناسبت روز پزشک و داروساز به میزبانی اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی برگزار شد.
 این مراسم که با حضور سید عابس حسینی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی و مدیر بیمه دی استان و مدیران کل نظام پزشکی، معاونت غذا دارو، معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی، مدیر درمان تأمین اجتماعی، مدیرکل سازمان بیمه سلامت، سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و تعدادی از پزشکان و داروسازان طرف قرارداد با بنیاد شهید برگزار شد، از این عزیزان  تقدیر و تجلیل به عمل آمد.
سید عابس حسینی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی گفت: از این فرصت که در اختیار ماست برای خدمت بیشتر به ایثارگران عزیز استفاده کنیم بی‌شک کشورهای بیگانه میدان می‌دانند نفت به‌منزله خون در رگ اقتصاد دنیاست و برای غلبه بر دنیا از طریق غلبه بر انرژی می‌خواهد به این مهم دست پیدا کند، ملت ما اکنون درگیر این تفکر بیگانگان است.
کشورهای بیگانه برای تسلط بر خلیج‌فارس و به دست آوردن انرژی، نقشه‌های شومی همچون کوچک نمودن کشورهایی مثل ایران و عربستان را در تفکر خوددارند.
وی در ادامه گفت ایران و ملت ایران مثل کشورهایی همچون عربستان هرگز تسلیم نخواهد شد، ملت عزیز ایران می‌داند تسلیم شدن عزت ندارد، چهل سال است که ملت ایران درگیر چنین پدیده‌هایی است، ملت ما راه مقاومت را پذیرفته است و در این مسیر خانواده‌های عزیز شهدا در رأس هستند، کسانی که جان و مال و همه‌چیز خود را برای عظمت ایران دادند، کسانی که جان، سر، و فرزند خود را دادند.
حسینی همچنین گفت: درواقع ما به کسانی خدمت می‌کنیم که فدایی واقعی ملت هستند که این افتخار است و نمی‌شود به ایثار هم‌چین انسان‌های بی‌تفاوت بود.
وی در ادامه با اشاره به مشکلات و دغدغه‌های ایثارگران گفت: ایثارگران نباید دغدغه دارو و درمان داشته باشند، کسانی که با نیت تقرب به درگاه الهی، خدمت‌رسانی به ایثارگران را در اولویت کاری خود می‌گذارند، قطعاً بازتاب آن را در زندگی و جامعه خواهند.
کد مطلب: 303276