داخلی صفحه تهران خبر
 
وصیت نامه شهید مدافع حرم «ابراهیم خلیلی»
تاریخ انتشار : دوشنبه ۴ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۲۴
پشتیبان واقعی ولایت فقیه باشید تا از طوفان حوادث و فتنه‌‌های پیش رو در امان بمانید و وصایای امام راحل را فراموش نکنید که فرمود نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد.
وصیت نامه شهید مدافع حرم «ابراهیم خلیلی»
 
به گزارش «ایثار تهران»، شهید ابراهیم خلیلی در 8 دیماه سال58 از جانبازان دوران دفاع مقدس و بسیجیان لشکر عملیاتی 27 محمد رسول الله(ص) تهران بزرگ که برای دفاع از حریم اهل بیت(ع) عازم سوریه شده بود و در 4 شهریور ماه 1396 در شرق حلب به شهادت رسید.
 
 وصیت‌نامه شهید ابراهیم خلیلی

بسم الله الرحمن الرحیم

وصیت این بنده حقیر به همه برادران و خواهران این است که پشتیبان واقعی ولایت فقیه باشید تا از طوفان حوادث و فتنه‌‌های پیش رو در امان بمانید و وصایای امام راحل را فراموش نکنید که فرمود نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد.
شما را همان‌گونه که تمام انبیاء و اولیاء و امامان معصوم(ع) سفارش فرمودند بنده هم سفارش می‌کنم به نماز خصوصاً نماز اول وقت و بعد به احیای امر به معروف و نهی از منکر که موجب سلامت و رشد معنوی جامعه است و همه خواهران دینی خود را سفارش به رعایت حجاب و عفاف و حیا می‌نمایم، که اگر این امر در جامعه رعایت شود بسیاری از مشکلات معنوی جامعه حل خواهد شد و در اثر رعایت این امر الهی موجبات خوشنودی و رضای امام زمان(عج) فراهم و موجبات خشم شیاطین فراهم می‌شود و نتیجه آن رحمت و برکات الهی بر جامعه اسلامی خواهد بود.
از همه شما برادران دینی خود تقاضا می‌کنم از قرآن و اهل بیت(ع) جدا نشوید و این سفارش و وصیت رسول مکرم اسلام حضرت محمد مصطفی(ص) را سرلوحه همه امور زندگی خود قرار دهید تا به‌برکت بهره‌مندی از این دو ثقل، عاقبت‌به‌خیری و سعادت دنیا و آخرت نصیبتان گردد.
به برادران همرزم خودم هم سفارش می‌کنم که از فیض عظیم جهاد بهره‌های معنوی ببرید و هرگز از جهاد در راه خدا خسته و دلسرد نشوید و از جهاد اکبر که مبارزه با نفس امّاره است نیز غافل نشوید و بدانید که نصرت و یاری پروردگار در ثبات قدم و استقامت نهفته شده است و در اثر این ایستادگی خداوند به شما پیروزی نصیب می‌نماید و ان‌شاءالله پس از مبارزات فراوان با مستکبرین و کفار همه ما به فیض عظیم شهادت برسیم.
۹۶/۴/۱۸
انتهای پیام/


https://www.aparat.com/v/AvKLk
کد مطلب: 303280
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور