توضیحات معاون بنیاد استان قم درباره درگذشت یک فرزند شهید
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۵۰
معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قم گفت: با نهایت تأسف یک فرزند شهید ۴۷ ساله که روز گذشته در این استان اقدام به خودسوزی کرده بود در بیمارستان مطهری تهران جان سپرد.
به گزارش «ایثار»، دکتر عینی ضمن ابراز تأسف از حادثه پیش آمده گفت: روز گذشته یک فرزند شهید در مقابل فضای سبز کلانتری ۱۱ استان قم اقدام به خودسوزی کرد که سریعاً او را به بیمارستان نیکویی قم انتقال دادند و اقدامات پزشکی بر روی این فرزند شهید انجام شد. پس از آن سریعاً برای تکمیل روند درمان و رسیدگی به این مصدوم او را به بیمارستان سوانح و سوختگی شهید مطهری تهران منتقل کردند.
وی یادآور شد: امروز بنده به همراه مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران قم جهت پیگیری مراحل درمان و ملاقات این فرزند شهید در بیمارستان محل بستری حضور پیدا کردیم اما متأسفانه این فرد جان سپرد.
معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قم ادامه داد: لازم است بگویم این فرزند شهید ۴۷ سال سن داشت و به دلیل اختلالات روانی و دو قطبی بودن حکم مهجوریت نیز داشته است و پیش از این چندین مرتبه در منزل تهدید به خودسوزی کرده بود و متأسفانه چندین مرتبه اقدام به سوزاندن منزل و محل کار خود کرده و همچنین به دلیل شرایطی که داشت چندین بار در بیمارستان‌های اعصاب و روان بستری شده بود.
عینی در پایان گفت: بنیاد شهید و امور ایثارگران تمام قد در پی پیگیری و حل مشکلات خانواده شهدا و ایثارگران است و از حادثه پیش آمده ابراز تأسف می‌کنیم و به خانواده او تسلیت می‌گوییم.
انتهای پیام/
کد مطلب: 303290