داخلی صفحه قزوین خبر
 
رییس بنیاد قزوین:
دیدار با ایثارگران مناطق دورافتاده در دستور کار کارکنان باشد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۴
دیدار با خانواده‌های شهدا و ایثارگران مناطق دورافتاده در دستور کار کارکنان بنیاد شهرستان قزوین باشد.
 
به گزارش ایثار واحد قزوین، علی‌پناه قویدل رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران قزوین در جلسه شورای معاونین بنیاد شهرستان قزوین گفت: دیدار با خانواده‌های شهدا و ایثارگران در مناطق دورافتاده، با توجه به اینکه مراجعه این عزیزان به بنیاد سخت و دشوار است، باید در دستور کار کارکنان بنیاد باشد.
وی افزود: در این دیدارها، کارکنان بنیاد باید ضمن احوالپرسی، مشکلات جامعه ایثارگران را احصا کرده و جهت رفع آنها پیگیری‌ها و اقدامات لازم را انجام دهند.
رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان قزوین بر تماس تلفنی کارکنان با جامعه ایثارگران تاکید کرد و گفت: با توجه به اهمیت این کار، باید کارکنانی که در انجام این مهم فعال هستند، به منظور ارتقای انگیزه آنها مورد تشویق قرار گیرند.
قویدل افزود: با توجه به لزوم آگاهی و اتفاق نظر کارشناسان و متولیان امر در بنیاد نسبت به چگونگی بهره‌مندی وراث و اشخاص تحت تکفل از حقوق و مزایای شهدا و جانبازان متوفی، بایستی در این راستا جلسه‌ای جهت هماهنگی برگزار شود.
گفتنی است: در این جلسه حسن محمدنژاد با توجه به سوابق ارزنده و حضور فعال ایشان در حوزه‌ی بسیج، به عنوان مسوول بسیج کارمندی بنیاد شهرستان قزوین انتخاب شد.
کد مطلب: 303312
 


 
 
ضرورت تشکيل و برخی از کارکردهای مهم بسيج مستضعفين
 

بهروز بزرگی؛ معاون علمی و پژوهشی مرکز مقاومت ...