شهید هیبت اله باستان کبوتر خونین بال مسجد بود
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۴
حجت‌الاسلام حسین توسلی امام جمعه وقت فارسان در مورد این شهید گفت: شهید هیبت اله باستان کبوتر خونین بال مسجد بود.
 
به گزارش ایثار واحد چهارمحال و بختیاری؛ وصیت نامه و زندگی نامه فرمانده شهید از شهدای کارمند دولت با هدف گرامیداشت یاد و نام این شهید به مناسبت هفته دولت درج شد.

فرمانده شهید هیبت الله باستان، متولد 15 آذر 1339 در فارسان بود که در تاریخ 23 اسفند 1366 در عملیات والفجر 10 در شاخ شمیران به شهادت نائل شد.

حجت‌الاسلام حسین توسلی امام جمعه وقت فارسان در مورد این شهید گفت: شهید هیبت اله باستان کبوتر خونین بال مسجد بود.

شهید هیبت الله باستان عضو فعال انجمن اسلامی، مسئول روابط عمومی و حسابداری شهرداری فارسان، عضو فعال ستاد اقامه نماز جمعه فارسان، فرمانده گروهان و جانشین گردان حضرت امام سجاد (ع) تیپ 44 قمر بنی‌هاشم (ع) بود.

فرازی از وصیت‌نامه:

در تمام محورهای زندگی درس زندگی کردن را از امام عزیز بیاموزید، گام اول آن تقوای الهی می‌باشد، امام را به معنای واقعی الگوی خود قرار دهیم.

اسلام و انقلاب را در رأس همه مسائل بدانید، از خواهران و برادران می‌خواهم که بیشتر به خود فکر کنید.

 انگیزه و هدف آفرینش را در نظر بیاورید، برای رسیدن به معرفت الهی بیشتر خودسازی نمایید، در عبادات خود را به پیشگامان و عارفان و عاشقان الهی و در امور دنیوی و فقر مالی و مادی با افراد مستضعف جامعه مقایسه کنید، وقت را غنیمت شمارید و بر روی نسل جدید جامعه سرمایه‌گذاری دینی و الهی نمایید.
جنگ و دفاع ماه یک مشیت الهی است برای همه، به استقبال گرم بسیجیان و رزمندگان جبهه روید، همان‌طوری که به استقبال حاجیان مکه می‌روید.

 باید قدر شهدایمان را بیشتر از زوار خانه خدا بدانید چراکه آن‌ها خانه خدا را زیارت نموده‌اند و شهدایمان خود خدا را ملاقات نموده‌اند، همان‌طوری که به گردن ورزشکاران عزیز مدال می‌اندازید چراکه ورزشکاران حقیقی اینان‌اند که با یک سلاح ساده و با ایمانی محکم و راسخ از کوه محکم‌تر در مقابل سلاح‌های آتشین و طرح‌های مخرب دشمن می‌خروشند و برای اسلام عزیز و ملت شهیدپرورمان افتخار می‌آفرینند.

گفتنی است شھرستان فارسان در دوران دفاع مقدس تعداد 14 شھید کارمند تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی نموده است.

انتهای پیام/
 
 
 
کد مطلب: 303320